Featured
Komunikat ZGK: Dzisiaj przerwa w dostawie wody na terenie Miasta i Gminy Oleszyce
fot. pixabay.com
Zakład Gospodarki Komunalnej w Oleszycach poinformował, że w środę 20 sierpnia 2025 roku mieszkańcy Miasta i Gminy Oleszyce (z wyłączeniem Futor i Nowej Grobli), a także miejscowości Hurcze w gminie Lubaczów, muszą liczyć się z przerwą w dostawie wody.
Wody nie będzie od godziny 10:00 do 12:00.
Przerwa w dostawie wody związana jest pracami modernizacyjnymi prowadzonymi na Stacji Uzdatniania Wody w Borchowie.
Miras
Anżej wracaj do domu. W Oleszycach przecież nie ma wody.
Ewa
Nie ma wody. Znowu.
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

