Gminy Oleszyce i Lubaczów. Będą przerwy w dostawie wody

fot. pixabay.comfot. pixabay.com

W najbliższych dniach w gminach Lubaczów i Oleszyce zaplanowano przerwy w dostawie wody.

Gmina Oleszyce

Zakład Gospodarki Komunalnej w Oleszycach informuje mieszkańców gminy Oleszyce ul. Zamkowa, ul. Tytusa Działyńskiego, ul. Zielona, ul. Słoneczna, ul. Różana, ul. Św. Jana, os. Pod Kasztanami, os. Sapiehy, że w dniu 10.04.2024 r. (środa) od godz. 9:00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody. 

Gmina Lubaczów

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mokrzycy informuje, że  w związku z potrzebą przeprowadzenia niezbędnych prac konserwacyjnych na sieci wodociągowej:

– w dniu 09.04.2024r. w części miejscowości Bałaje oraz Lubaczów – ul. Przemysłowa (gospodarstwa zasilane z SUW Mokrzyca) w godzinach 10.00 – 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody,

– w dniu 10.04.2024r. w miejscowościach Antoniki, Bałaje, Młodów ul. Pilipy, Załuże (Podłęże) w godzinach 9.00 – 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.