W piątek zbiórka krwi oraz rejestracja dawców szpiku w ZSCKR w Oleszycach

http://zlubaczowa.pl/https://www.zlubaczowa.pl/cache/DSC_0415_images_sampledata_motoserce2017_thumb_medium667_370.JPGhttp://zlubaczowa.pl/images/sampledata/motoserce2017/DSC_0415.JPG

W najbliższy piątek (01.03) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego odbędzie się zbiórka krwi oraz rejestracja dawców szpiku z fundacją DKMS.

Akcja zbiórki krwi przeprowadzona będzie w auli szkoły w godzinach od 9:00 do 12:00 przez zespół z RCKiK z Rzeszowa. Natomiast rejestracja dawców również w auli szkoły w godzinach od 8:00 do 14:00 przez wolontariuszy Fundacji DKMS.

Przypominamy, że krew może oddać osoba pełnoletnia, ważąca ponad 50 kg, w dobrym stanie zdrowia. Pamiętajcie, że przed zbiórką krwi należy dzień wcześniej powstrzymać się od tłustych pokarmów oraz nawodnić organizm.

Przy rejestracji dawcy szpiku ważny jest wiek od 18 do 55 lat oraz dobry ogólny stan zdrowia. 

W dniu zbiórki zjeść lekkie śniadanie. Na zbiórkę należy zabrać ze sobą dowód osobisty (plastikowy), który jest niezbędny do rejestracji.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.