Możesz wylicytować ciekawe rzeczy i pomóc Antosiowi

Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych "Nasza Przyszłość" organizuje ciekawe aukcje charytatywne. Można kupić m.in. gitarę, zabawki czy piękne sukienki. Akcja ma szczytny cel, bo całkowity dochód przeznaczany jest na leczenie 5-letniego Antosia, który cierpi na autoimmunologiczne zapalenie mózgu oraz padaczkę.

Antoś Dzierga to 5-letni chłopak, który choruje na autoimmunologiczne zapalenie mózgu oraz padaczkę. Niestety, choroba z dnia na dzień niszczy mózg dziecka i w każdej chwili może dojść do nieodwracalnych uszkodzeń. 5-latek ma szansę na normalne życie, konieczne jest jednak kosztowne leczenie.

Dlatego też z pomocą ruszyli wolontariusze z Lubaczowskiego Centrum Inicjatyw Społecznych "Nasza Przyszłość". Na fanpage stowarzyszenia trwają charytatywne licytacje. W tej chwili możemy zakupić m.in. gitarę, zabawki czy piękne sukienki. Link do strony, gdzie prowadzone są aukcje znajdziecie tutaj.

Warto dodać, że pod koniec kwietnia Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych "Nasza Przyszłość" zorganizowało piknik charytatywny dla chłopczyka. Nasza fotorelacja znajduje się pod tym linkiem.

Przypominamy tez, że Antosia cały czas można wspierać za pośrednictwem portalu siepomaga.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na leczenie.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.