Motoserce w Horyńcu-Zdroju już w sobotę

fot. archiwum Anna Serkisfot. archiwum Anna Serkis

W najbliższą sobotę w Horyńcu-Zdroju odbędzie się akcja „Motoserce 2023”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. koncerty, atrakcje dla dzieci, konkursy dla motocyklistów. Najważniejszym punktem akcji będzie oczywiście akcja zbiórki krwi.

Motoserce w tym roku odbędzie się w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju. Akcja już po raz kolejny organizowana jest przez przez motocyklistów z klubu Riders of Flame oraz Czarna Brygada South East przy wsparciu m.in. gminy Horyniec-Zdrój, Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi "Ratownik"

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 zbiórką krwi w amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Następnie o godz. 12:00 msza św. w kaplicy w Nowinach Horynieckiej. Po południu w Parku będą koncerty, a także koncert dla dzieci i motocyklistów.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.