Zespół Szkół w Lubaczowie rusza z trzecią edycją akcji "ZS-owy Bazarek"

Po raz trzeci w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie odbędzie się ZS –owy Bazarek. To świetna okazja, aby oddać niepotrzebne rzeczy i jednocześnie pomóc zdolnym uczniom.

Dotychczas odbył się dwie akcje "ZS-owego Bazarku". Za każdym razem akcja odbyła się sukcesem. Organizatorom dostarczyli naprawdę sporo pięknych przedmiotów – książek, zabawek, pluszaków, nową i używaną odzież, buty, biżuterię, doniczki, kwiaty i inne gadżety.

W ubiegłym roku podczas drugiego ZS-owego Bazarku zebrano 4 751,50 zł. Kwota ta została podwojona przez Fundację Świętego Mikołaja. W rezultacie organizacja Bazarku przyczyniła się do przekazania stypendium pięciu uczniom szkoły.

Stypendia dedykowane są uzdolnionym i zaangażowanym społecznie dzieciom z niezamożnych rodzin; mogą być przeznaczone na rozwój i edukację, w tym opłacenie zajęć dodatkowych, treningów, sprzętu, materiałów, opłaty wpisowe na zawody czy obozy.

Dlatego też Zespół Szkół organizuje trzecią edycję akcji ZS-owy Bazarek. Jeśli masz w domu rzeczy których już nie potrzebujesz, masz wyrzucić, a wiesz, że mogą się przydać innym przynieś już dziś do szkoły! (Miejsce zbiórki to internat.)

Co możesz przynieść na poszczególne stoiska?
-książki, książeczki, bajki, bajeczki, albumy, czasopisma
- wszelkiego rodzaju gadżety bożonarodzeniowe,
- rzeczy: drewniane, z gliny, włóczki, krepiny i bibuły,
- wszystko dla maluchów: pluszaki, gry, zabawki,
- kompozycje kwiatowe,
- odzież nową i używaną oraz obuwie,
- biżuterię, ramki, kubki i tysiąc innych drobiazgów.

- Jeśli masz w domu rzeczy, których już nie potrzebujesz, masz wyrzucić, a wiesz, że mogą się przydać innym, przynieś już dziś do szkoły – zachęcają do udziału w akcji nauczyciele.

Bazarek zostanie otwarty w sobotę, 2 grudnia w hali sportowej w godzinach 09:00 - 17:00.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.