Wracają Dni Lubaczowa! Zagra m.in Kasia Cerekwicka [PROGRAM]


Po przerwie spowodowanej epidemią wracają trzydniowe Dni Lubaczowa. W dniach 18-20 czerwca na mieszkańców i gości miasta czekać będą liczne wydarzenia sportowe i kulturalne. Rynek zamieni się w Piłkarskie Miasteczko, nie zabraknie kina plenerowego i dmuchańców. Zagra m.in Kasia Cerekwicka i Gary Moore Tribute Band.

PROGRAM PONIŻEJ (kliknij, aby powiększyć)

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Sysek
+11 # Sysek 2021-06-08 14:40
Najpierw uprzatnijcie i zróbcie porządek w tym Lubaczowie ... Jak te gwiazdy przyjadą i zobacza trawę po szyję w mieście lub tam na unii to pojadą z powrotem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
olo
+14 # olo 2021-06-08 15:02
W sali koncert ? gdzie tu sens?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Bojek z Bojkowa
+20 # Bojek z Bojkowa 2021-06-08 15:19
Zamknijcie się z tym koncertem jeszcze w salce U proboszcza... :-x
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tak, tak
+20 # Tak, tak 2021-06-08 15:25
Prywatny koncert sobie zrobiliscie... 3/4 wejsciowek dla gminy, starostwa i um. Chcecie sie bawic za nasze, płaćcie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jarek
+18 # Jarek 2021-06-08 15:32
Nie leganckie to wcale, nie profesjonalnie . Koncerty zabawy na swiezym powietrzu ludzie, co wy wyrabiacie! Najpierw niech sie wladza zajmie yy tegoo koszeniem traw,pobocza drog! Porzadek, kiedys pisaliscie monitoring nowy-dadatkowy zeby wylapywac rozrabiaczy itd i co? Syf w samym centrum, rano w niedziele ludzie z dziecmi do kosciola a na patelni butelek szkiel itd! Nie jestem zadowolony
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wit
+4 # Wit 2021-06-08 15:34
Jakie dni takie "gwiazdy"czyli nic ciekawego co mogło by przyciągnąć ludzi A kasa musi się zgadzać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Konfa
-3 # Konfa 2021-06-08 15:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Anna001
+4 # Anna001 2021-06-08 15:51
Jest błąd na plakacie. Lubaczowska Piątka w niedziele 20.06.2021 o godz. 10.00
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
julia
+7 # julia 2021-06-08 16:33
Jak już to Kasia Cerekwicka a nie Cerkwicka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pizz
-11 # pizz 2021-06-08 18:42
Matolom jak zwykle nie pasuja nie zoorganizuja nic zle zoorganizuja tez zle...a wy kur.co zrobiliscie dla tego miasteczka???? Banda nie udacznikow..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jaco
-7 # Jaco 2021-06-09 07:50
Szkoda dyskutować z tym matołectwem. Im nigdy nie dogodzi. Muszą tu odreagowywać złe żony, złych szefów, złe teściowe, złych sąsiadów, trudne dzieciństwo i tak dalej. Ten portal już dawno stał się siedliskiem frustratów i przygłupów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+14 # Ciekawy 2021-06-09 13:50
Cytuję Jaco:
Szkoda dyskutować z tym matołectwem. Im nigdy nie dogodzi. Muszą tu odreagowywać złe żony, złych szefów, złe teściowe, złych sąsiadów, trudne dzieciństwo i tak dalej. Ten portal już dawno stał się siedliskiem frustratów i przygłupów.

Jeśli komentujących nazywasz matołectwem i portal siedliskiem frustratów i przygłupów to po pierwsze CO TU ROBISZ? Po drugie chcąc nie chcąc zaliczasz się do tego grona, bo komentujesz czyli jesteś frustratem i przygłupem, pasowałoby zakończyć słowem matole.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec
-1 # Mieszkaniec 2021-06-11 07:29
Słyszałeś kiedyś takie trudne słowo "interpunkcja", czy może chory wtedy byłeś, jak uczyli w szkole?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+11 # Ciekawy 2021-06-09 13:51
Cytuję pizz:
Matolom jak zwykle nie pasuja nie zoorganizuja nic zle zoorganizuja tez zle...a wy kur.co zrobiliscie dla tego miasteczka???? Banda nie udacznikow..

Odezwał się prostak i cham.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jkl
-3 # jkl 2021-06-09 23:30
Super. Po rocznej przerwie wracają Dni Lubaczowa. Władze miasta potrafią coś zorganizować dla mieszkańców. W Cieszanowie niestety cisza i od kilkunastu lat już nie organizują. Dawniej to była tradycja i inne miasta brały przykład z Cieszanowa. Obecnie wolą zorganizować festiwal smaków czy nalewek nie wiadomo dla kogo. Ludzie nic z tego nie mają że tam przyjedzie kilku kucharzy czy smakoszy nalewek i rozstrzygną konkurs. A nalewki dla kogo później zostaną?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
-2 # Dmw 2021-06-14 14:32
Szkoda,ze nie zostala w Lubaczowie utworzona tzw. Strefa Kibica. W innych miastach,nawet najmniejszych tlowe sa organizowane. Duzy ekran,piwko,kie lbaska,popcorn. Wiele by zysklal ktos,kto by takie cos zorganizowal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+5 # Dmw 2021-06-14 20:04
A moze i lepiej,bo po dzisiejszym "popisie" naszych kopaczy to malo mnie szlag nie trafil. Co my jestesmy,Zimbab we,Gibon czy jakas inna cholera? zamiast sie komprowitowac,n alezy wycofac sie z UEFA i 3IFA bo wstyd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+3 # polak2010* 2021-06-14 20:06
A taki byłes nabuzowany :lol: W sobotwe się "odkujemy" a potem bedzie strefa.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2021-06-14 20:22
Cytuję polak2010*:
A taki byłes nabuzowany :lol: W sobotwe się "odkujemy" a potem bedzie strefa.....


A potem będzie strefa Schengen jak nasi po trzecim meczu o honor będą wracać z Petersburga. Taki mecz jak dzisiejszy to kompromitacja. Marny poziom. I zero pomysłu na grę.Słowacja nie grała wybitnie. To nasi zagrali słabo. I znów niestety klątwa Nieszczęsnego zadziałała. No i jeszcze Krychowiak, który po połowie był do zmiany. Bez conajmniej remisu z Hiszpanią nie awansujemy nawet z 3 miejsca. A to dopiero będzie wstyd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+7 # Dmw 2021-06-14 20:41
Publika. Nawet Macedonia z Austria cos grala nie mowic o Ukrainie z Holandia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+1 # Dmw 2021-06-14 21:05
Wójcik, Engel, Janas, Beenhakker, Smuda, Nawałka, Brzęczek, Sousa – to nie ma znaczenia. Czy dużo mówi, czy mało mówi, czy mówi po polsku, po polskiemu, czy po angielsku. Jak wygląda, jakie książki pisze.

Od kiedy pamiętam polscy piłkarze nie umieją grać w reprezentacji tego co grają w klubach. OK, tam są przeróżne taktyki, przeróżne pomysły, ma się lepszych kumpli do gry, z którymi trenuje się niemal codziennie – rozumiem.

Ale na litość bogów wszelakich – WSZYSCY TAK MAJĄ! Słowacy, z drużyn takich jak Omonia, Ferencvaros czy Lech Poznań spotykają się równie często co Polacy. I potrafili atakować, potrafili bronić, indywidualnie potrafili zakładać siatki i robić rulety Zidane’a.

To samo co robią w klubie. Polacy? 0 goli Złotego Cielca Lewandowskiego, 0 asyst/goli Klicha, 0 asyst/goli/jaki chkolwiek dryblingów mega-magika Zielińskiego, Krychowiak z rosyjskiej ligi, a Krychowiak z rosyjskiego stadionu na Euro – D R A M A T!
Po prostu inni ludzie.

3-5-2, 6-2-8, 9-13-15 – JEDEN CH...J! Niech przyjdzie w końcu ktoś kto zrobi z tych ludzi drużynę. To jest po prostu niewiarygodne, że tak można.

:/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+3 # polak2010* 2021-06-15 07:19
"Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleni em stanu polskiego państwa" - pisał za rządów PO opozycyjny wtedy parlamentarzyst a Andrzej Duda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |