Wracają Dni Lubaczowa! Zagra m.in Kasia Cerekwicka [PROGRAM]


Po przerwie spowodowanej epidemią wracają trzydniowe Dni Lubaczowa. W dniach 18-20 czerwca na mieszkańców i gości miasta czekać będą liczne wydarzenia sportowe i kulturalne. Rynek zamieni się w Piłkarskie Miasteczko, nie zabraknie kina plenerowego i dmuchańców. Zagra m.in Kasia Cerekwicka i Gary Moore Tribute Band.

PROGRAM PONIŻEJ (kliknij, aby powiększyć)

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Sysek
+11 # Sysek 2021-06-08 14:40
Najpierw uprzatnijcie i zróbcie porządek w tym Lubaczowie ... Jak te gwiazdy przyjadą i zobacza trawę po szyję w mieście lub tam na unii to pojadą z powrotem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
olo
+14 # olo 2021-06-08 15:02
W sali koncert ? gdzie tu sens?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Bojek z Bojkowa
+19 # Bojek z Bojkowa 2021-06-08 15:19
Zamknijcie się z tym koncertem jeszcze w salce U proboszcza... :-x
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tak, tak
+19 # Tak, tak 2021-06-08 15:25
Prywatny koncert sobie zrobiliscie... 3/4 wejsciowek dla gminy, starostwa i um. Chcecie sie bawic za nasze, płaćcie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jarek
+18 # Jarek 2021-06-08 15:32
Nie leganckie to wcale, nie profesjonalnie . Koncerty zabawy na swiezym powietrzu ludzie, co wy wyrabiacie! Najpierw niech sie wladza zajmie yy tegoo koszeniem traw,pobocza drog! Porzadek, kiedys pisaliscie monitoring nowy-dadatkowy zeby wylapywac rozrabiaczy itd i co? Syf w samym centrum, rano w niedziele ludzie z dziecmi do kosciola a na patelni butelek szkiel itd! Nie jestem zadowolony
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wit
+4 # Wit 2021-06-08 15:34
Jakie dni takie "gwiazdy"czyli nic ciekawego co mogło by przyciągnąć ludzi A kasa musi się zgadzać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Konfa
-3 # Konfa 2021-06-08 15:41 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Anna001
+4 # Anna001 2021-06-08 15:51
Jest błąd na plakacie. Lubaczowska Piątka w niedziele 20.06.2021 o godz. 10.00
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
julia
+7 # julia 2021-06-08 16:33
Jak już to Kasia Cerekwicka a nie Cerkwicka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pizz
-11 # pizz 2021-06-08 18:42
Matolom jak zwykle nie pasuja nie zoorganizuja nic zle zoorganizuja tez zle...a wy kur.co zrobiliscie dla tego miasteczka???? Banda nie udacznikow..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jaco
-7 # Jaco 2021-06-09 07:50
Szkoda dyskutować z tym matołectwem. Im nigdy nie dogodzi. Muszą tu odreagowywać złe żony, złych szefów, złe teściowe, złych sąsiadów, trudne dzieciństwo i tak dalej. Ten portal już dawno stał się siedliskiem frustratów i przygłupów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+14 # Ciekawy 2021-06-09 13:50
Cytuję Jaco:
Szkoda dyskutować z tym matołectwem. Im nigdy nie dogodzi. Muszą tu odreagowywać złe żony, złych szefów, złe teściowe, złych sąsiadów, trudne dzieciństwo i tak dalej. Ten portal już dawno stał się siedliskiem frustratów i przygłupów.

Jeśli komentujących nazywasz matołectwem i portal siedliskiem frustratów i przygłupów to po pierwsze CO TU ROBISZ? Po drugie chcąc nie chcąc zaliczasz się do tego grona, bo komentujesz czyli jesteś frustratem i przygłupem, pasowałoby zakończyć słowem matole.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec
-1 # Mieszkaniec 2021-06-11 07:29
Słyszałeś kiedyś takie trudne słowo "interpunkcja", czy może chory wtedy byłeś, jak uczyli w szkole?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+11 # Ciekawy 2021-06-09 13:51
Cytuję pizz:
Matolom jak zwykle nie pasuja nie zoorganizuja nic zle zoorganizuja tez zle...a wy kur.co zrobiliscie dla tego miasteczka???? Banda nie udacznikow..

Odezwał się prostak i cham.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jkl
-3 # jkl 2021-06-09 23:30
Super. Po rocznej przerwie wracają Dni Lubaczowa. Władze miasta potrafią coś zorganizować dla mieszkańców. W Cieszanowie niestety cisza i od kilkunastu lat już nie organizują. Dawniej to była tradycja i inne miasta brały przykład z Cieszanowa. Obecnie wolą zorganizować festiwal smaków czy nalewek nie wiadomo dla kogo. Ludzie nic z tego nie mają że tam przyjedzie kilku kucharzy czy smakoszy nalewek i rozstrzygną konkurs. A nalewki dla kogo później zostaną?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |