Ile dzieci urodziło się w powiecie lubaczowskim w 2020 roku?

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

W 2020 roku urodziło się mniej dzieci, aniżeli rok wcześniej - wynika z danych Urzędu Stanu Cywilnego w Lubaczowie. 

Jak informuje nas kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Lubaczowie w lubaczowskim szpitalu urodziło się 421 dzieci. Natomiast w 2019 roku Urząd Stanu Cywilnego w Lubaczowie zarejestrował 491 urodzeń, czyli 70 więcej aniżeli w 2020 roku. Warto dodać, że są to wszystkie urodzenia ze szpitala, a więc dane te nie dotyczą tylko powiatu lubaczowskiego lub Lubaczowa. Zdarza się że matki dzieci pochodzą z powiatów województwa lubelskiego jak również innych powiatów województwa podkarpackiego.

W samym Lubaczowie w 2020 roku zameldowano 81 najmłodszych mieszkańców - 33 dziewczynki i 48 chłopców. Z kolei rok wcześniej w Lubaczowie zarejestrowano 101 osób - 49 dziewczynek i 52 chłopców.

Ciekawostką może być fakt, że w Lubaczowie pierwsze dziecko urodziło się 2 stycznia o godzinie 11:10.

Sprawdźcie również jakie były najpopularniejsze imiona dla dzieci. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

xyz
+9 # xyz 2021-01-13 13:47
A ile zmarlo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+21 # Papież 2021-01-13 13:48
A może szanowna redakcja napisze coś o pomyśle posłów Zjednoczonej Prawicy dotyczącego zabrania Polakom prawa do odmowy mandatu? Przypomnę Szanownemu Panu Redaktorowi, że nie samymi sukcesami Polska żyje ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
antymiękiwszon
+8 # antymiękiwszon 2021-01-13 15:23
"+" przynoszą "efekty"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+7 # Ciekawy 2021-01-13 16:31
Cytuję antymiękiwszon:
"+" przynoszą "efekty"

Jakie? Skoro 70 dzieci mniej się urodziło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
TenCoWieWszystko
+7 # TenCoWieWszystko 2021-01-13 16:39
33 do 48. Czyli w przyszłości każda dziewczynką będzie mogła mieć 1,45chłopaka :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
miękiwszon
+6 # miękiwszon 2021-01-13 16:47
Cytuję TenCoWieWszystko:
33 do 48. Czyli w przyszłości każda dziewczynką będzie mogła mieć 1,45chłopaka :lol:


........i będą pracowali na 5 emerytów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-23 # polak2010 2021-01-13 17:06
Niestety nasze dzieci będą musiały pracować na emerytury tzw.,,niebieski ch ptaków" i tych ,, LGBHT"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+11 # Polak2010@ 2021-01-13 17:17
[quote name="polak2010 "]Niestety nasze dzieci będą musiały pracować na emerytury tzw.,,niebieski ch ptaków" i
Lepiej na nich jak na ciebie!!!!!!!
Za drapane można siedzieć 24 godziny w sieci i pisać durne komentarze. Tylko taki typ nie pracujący może sobie na to pozwolić!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+13 # polak2010* 2021-01-13 18:00
Cytuję polak2010:
Niestety nasze dzieci będą musiały pracować na emerytury tzw.,,niebieskich ptaków" i tych ,, LGBHT"


DANIEL OBAJTEK (ten co chce kupić lokalne media)

Energo mu wypłaciła;
• w 2017 roku – łącznie 689 tys. zł (632 tys. zł wynagrodzenia i 57 tys. zł innych korzyści),
• w 2018 – 105 tys. zł (77 tys. zł wynagrodzenia i inne świadczenia o wartości 28 tys. zł)
• i w 2019 – już po odejściu ze spółki – 366 tys. zł premii za 2017 rok.
PKN ORLEN mu wyplacił;
• w 2018 roku – 867 tys. zł; naliczono mu też 766 tys. zł potencjalnej premii (ze sprawozdania za 2019 wynika, że nie została jeszcze wypłacona),
• w 2019 – 1.206 tys. zł; naliczono mu też 913 tys. zł premii do wypłaty w 2020 roku lub później.

W sumie, w niespełna 3 lata, „Daniel Wszystko Mogę Obajtek” zarobił więc w Enerdze i Orlenie 3 mln 233 tys. zł. I może dostać dodatkowo łącznie 1 mln 679 tys. zł premii. A to jeszcze nie wszystkie jego dochody – nie wiemy, ile zarobił w latach 2016-2018 w radach nadzorczych kontrolowanych przez państwo spółek Lotos Biopaliwa i Dalmor.

ale tego nie mówia w tvpis, zresztą tam twoje elyty telewizyjne też zgarniają kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.... a nas gnoi dojna zmiana podatkami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+10 # lewak 2021-01-13 18:03
Oddadzą 500+, nie ma nic za darmo na świecie :-) A czy LGBT nie płaci składek emerytalnych?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+8 # polak2010* 2021-01-13 20:43
Cytuję polak2010:
Niestety nasze dzieci będą musiały pracować na emerytury tzw.,,niebieskich ptaków" i tych ,, LGBHT"


Ze sprawozdania wynika bowiem, że średnia pensja pracownika TVP wynosiło 9572 zł. W 2018 roku było to 8874 zł, a więc wzrost wyniósł 7,9 procent.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
+14 # Ama 2021-01-13 17:34
Program 500+ nie zadziałał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-17 # polak2010 2021-01-13 19:46
Zakładając oczywiście hipotetycznie jakby wszyscy homoseksualiści ,, niebieskie ptaki" ciała reszta LGBTH osiedliła by się na jednej wyspie to jak długo dali by radę żyć jako społeczność.
Bo z ich prokreacji owoców nie będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+14 # polak2010* 2021-01-13 20:24
Cytuję polak2010:
Zakładając oczywiście hipotetycznie jakby wszyscy homoseksualiści ,, niebieskie ptaki" ciała reszta LGBTH osiedliła by się na jednej wyspie to jak długo dali by radę żyć jako społeczność.
Bo z ich prokreacji owoców nie będzie.


wygoogluj sobie skrót LGBT poczytaj o tym, a nie pisz pierdol. aż taki jesteś ciemniak?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+9 # Ból większy niż twój 2021-01-13 22:50
Cytuję polak2010*:
Cytuję polak2010:
Zakładając oczywiście hipotetycznie jakby wszyscy homoseksualiści ,, niebieskie ptaki" ciała reszta LGBTH osiedliła by się na jednej wyspie to jak długo dali by radę żyć jako społeczność.
Bo z ich prokreacji owoców nie będzie.


wygoogluj sobie skrót LGBT poczytaj o tym, a nie pisz pierdol. aż taki jesteś ciemniak?

Niestety, aż taki. Mało razu to udowodnił? ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+10 # polak2010* 2021-01-13 20:28
Cytuję polak2010:
Zakładając oczywiście hipotetycznie jakby wszyscy homoseksualiści ,, niebieskie ptaki" ciała reszta LGBTH osiedliła by się na jednej wyspie to jak długo dali by radę żyć jako społeczność.
Bo z ich prokreacji owoców nie będzie.


Kiedy prokuratora zakończy śledztwo Adamowicza zamordowanego przez twego idola na oczach tysiecy ludzi i milionow przed telewizorami. Dwa lata to dla zreformowanej (nieudolnej) prokuratury to malo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2021-01-14 00:05
A jednak ma Pan problemy z prokreacja :D Jak widać głodnemu chleb na myśli :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ppp