Pilne! Potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie lubaczowskim


Koronawirus dotarł do powiatu lubaczowskiego. Zakażona jest młoda kobieta z gminy Stary Dzików, która obecnie jest hospitalizowana. Jest w stanie dobrym.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 17 przypadek zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. To młoda kobieta z gminy Stary Dzików, która jest aktualnie hospitalizowana. Jest w stanie dobrym i znajduje się w szpitalu w Łańcucie. 

AKTUALIZACJA

Według naszych źródeł, zakażona pacjentka pochodzi z gminy Stary Dzików. Wcześniej była w przychodni w Starym Dzikowie. Placówka medyczna została zamknięta i poddana dezynfekcji.

Młoda kobieta mieszka we Wrocławiu, ale prawdopodobnie była też w Warszawie i  być może tam zakaziła się koronawirusem.

Lekarz, który przyjmował kobietę został poddany kwarantannie.

Osoby, które były w ostatnich dniach w przychodni w Starym Dzikowie proszone są o pozostanie w domach i poinformowanie o tym fakcie sanepidu!

Informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ławnik
+2 # Ławnik 2020-03-19 19:27
Także tego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aabb
+69 # aabb 2020-03-19 19:30
Może w końcu ludzie zaczną siedzieć na dupie a nie ganiać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
on999
+15 # on999 2020-03-19 19:45
i tak będą chodzić i tak .cały czas chodzą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Propaganda
-32 # Propaganda 2020-03-19 19:44
Pacjentka z powiatu lubaczowskiego ale nie potwierdzili w Lubaczowie tylko w Rzeszowie w Lubaczowie ta kobita nawet nie była
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aabb
+14 # aabb 2020-03-19 19:57
jak dotarł do powiatu to równie dobrze może w nim być
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
an
+22 # an 2020-03-19 20:03
I na pewno jest w naszym powiecie tylko kwestia wykrycia, dużo osób wróciło z zagranicy także nie ma się co dziwić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
. W
+23 # . W 2020-03-19 20:15
Żyjemy w wolnym kraju. Każdemu wolno wrócić do Polski, i nikt nie może nikomu tego zabronić. Wystarczy zastosować się do zaleceń, i odbyć kwarantanne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
an
+39 # an 2020-03-19 20:18
ja nikomu nie bronię wrócić do Polski tylko żeby stosowali się do zaleceń i tak jak w tym przypadku nie szli do przychodni tylko telefonicznie zawiadomili sanepid
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tom
+18 # Tom 2020-03-19 20:16
Dana osoba jest na kwarantannie, rodzina już nie bo zakupy trzeba zrobić itd itp, więc będzie więcej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Maciek
+22 # Maciek 2020-03-19 21:25
Ja jestem na kwarantannie mieszkam na piętrze a rodzina na dole nie mam z nimi kontaktu tylko przez okno można? można.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Raatownicy?
+34 # Raatownicy? 2020-03-19 19:45
Jakiej grupy wiekowej jest rano i w poludnie najwiecej na rynku!? Dziadkow!!! Stoja w grupkach i plotkują o koronawirusie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zagrożeni
+9 # Zagrożeni 2020-03-19 20:17
Pewne wychodzą z założenia że, swoje już przeżyli i być może ostatnio chwil nie chcą przeżyć w czerwcu scianach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jasio
+10 # Jasio 2020-03-19 21:19
Niestety, wychodzą z założenia, ze wirus im niegroźny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zdrowy
-11 # Zdrowy 2020-03-19 19:46
Czy to prawda ,ze przyszla dzisiaj do jednej z przychodni w Lubaczowie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tom
+17 # Tom 2020-03-19 19:56
Podobno w Starym Dzikowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rafal
-4 # Rafal 2020-03-19 20:03
Hu... z taka informacja napisana aby wywołać panikę i po co równie dobrze mogli napisać np urodzona pochodząca z Lubaczowa a tak ludzie dopowiedza resztę i już mamy panikę na całego. To już lepiej wyłączyć tv telefon i radio i będzie spokojniej bo już rzygać się chce od tych informacji co minutę bo 99 procent nic nie warte
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
-7 # ... 2020-03-19 23:08
Mogliby równie dobrze napisać, że mieszkaniec powiatu lubaczowskiego umarł na raka. Ale to się przecież nie zdarza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kasia
+5 # Kasia 2020-03-20 08:08
Ta dziewczyna przyjechała z Wrocławia, wróciła zwyczajnie do domu, w Starym Dzikowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+4 # ... 2020-03-21 13:21
Ziemia jest okrągła i jeżeli ktoś złapie jakąś "zarazę" to może ją przytargać tak samo z zachodu jak i wschodu bez różnicy. I co mnie ma obchodzić skąd kto przyjechał to że ktoś nie jeździ to możę dla niego Wrocław jest jak zagranica.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
K9
+9 # K9 2020-03-19 20:05
Mieszkanka Starego Dzikowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dark7
-9 # dark7 2020-03-19 20:09
a może Cewkowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lili
+4 # lili 2020-03-19 20:18
tak jest mieszkanka starego dziikowa, teraz szukaja ludzi z ktorymi miala stycznosc w przychdni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Szok
-9 # Szok 2020-03-19 20:14
Czynna jutro przychodnia na kopernika czy nie! Ktos cos wie ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Panika
-6 # Panika 2020-03-19 20:16
kaszel męczy ? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Szok
+7 # Szok 2020-03-19 20:27
Cytuję Panika:
kaszel męczy ? :D

Ciebie chyba! To juz nie.mozna zapytac! Ludzie maja tez inne problemy niz wirusy,kaszle itd.... np: recepty,skierow ania,l4 itd itd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
receptor
+5 # receptor 2020-03-19 20:39
Trzeba dzwonić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
On
+4 # On 2020-03-19 21:06
Zamknięta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja234
-15 # Ja234 2020-03-19 20:22
Na stos !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Chrześcijanie
+11 # Chrześcijanie 2020-03-19 20:31
Cytuję Ja234:
Na stos !!!

O tak...leje się nienawiść z ust.."na stos z nią i wszystkimi którzy wrócili z zagranicy" .21. Lecz oni wolali "Ukrzyżuj,ukrzy żuj go"...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lokalny
+9 # lokalny 2020-03-20 00:09
nie mieszaj do tego religii ,to niebezpieczna mikstura
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja234
-5 # Ja234 2020-03-19 20:39
Dobra, głupi żart
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Chrześcijanie
+9 # Chrześcijanie 2020-03-19 20:58
Cytuję Ja234:
Dobra, głupi żart

Tak wiem to była ironia. Ludzie jakby mogli to by człowieka w łyżeczce wody utopili. Teraz wlaśnie jest test naszego człowieczeństwa . Hejt nienawiść deklaracja linczu, ogarnijcie się nikt nie chce tego złapać ale spojrzymy prawdzie w oczy...będzie coraz gorzej co 48h liczba chorych na SARS-CO-2 się podwaja, dziś ponad 300 w sobotę 600.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Chrześcijanie
+8 # Chrześcijanie 2020-03-19 21:03
I tak możemy zmniejszyć ryzyko utrzymując środki ostrożności takich jak kwarantanna, częste mycie rąk . Chrońmy siebie i rodzinę ale, ludzie bądźcie ludźmi!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obowiązkowo
-8 # Obowiązkowo 2020-03-19 20:25
Pogonić tego handlarza warzyw i owoców ze Starego Dzikowa co siedzi na małym bazarze w Lubaczowie bo z higieną osobistą jest u niego mocno na bakier.
Trzeba dmuchać na zimne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+6 # ... 2020-03-19 23:02
A sprzedaje ryby albo nietoperze bo jak nie to nie ma się czego bać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tuwim
+1 # Tuwim 2020-03-19 23:11
Cytuję ...:
A sprzedaje ryby albo nietoperze bo jak nie to nie ma się czego bać.

Super
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ddd
+12 # ddd 2020-03-19 20:27
Przyjechała z wrocka.......sa ma? jakim srodkiem lokomocji? ile bylo kolo niej.. pytan duzo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
JEREMIASZ
+8 # JEREMIASZ 2020-03-19 20:28
Zero odpowiedzialnos ci!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Nn
+41 # Nn 2020-03-19 20:29
Czasami się zastanawiam czy ludzi z naszego powiatu nie obowiązują zasady panujące teraz podczas koronawirusa? Ludzie wracający zza granicy latają po mieście i jeszcze sobie żartują z tego, nie potrafią siąść na dupie i przesiedzieć te 2 tygodnie. Tak samo z obecna osoba zarażona. Po jakiego ch**poszla do lekarza? Chyba ewidentnie jest prośba o dzwonienie do sanepidu, a nie odwiedzanie przychodni. Ludzie ciagle o olewają i mają w dupie. Tak dalej to będzie więcej osób z naszego powiatu zarażonych i to przez osoby, które są bezmyślne i zachowują się jak typowe dzbany. Nie wiem już ile trzeba mówić o tym, żeby ludzie się w końcu ogarneli. Róbcie tak dalej to za chwile będzie nie jeden przypadek, ale 50. Pozdrawiam osoby, które są odpowiedzialne i potrafią się trzymac panujących zasad. Mam nadzieje, że nie przytrafi się wam nic złego i wirus was nie zaatakuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
JanuszB
+23 # JanuszB 2020-03-19 20:30
Może w końcu ludzie zrozumieją, że to dotyczy wszystkich i zaczną być ostrożniejsi.
Nie czarujmy się, to pierwszy potwierdzony. Testów było niewiele.
Ile jest i gdzie są niepotwierdzone?
Najwyższa pora na zdecydowanie większe środki ostrożności!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ktoś
+21 # ktoś 2020-03-19 20:31
Jakim trzeba być bezmózgiem żeby być chorym i iść do przychodni? Wszędzie trąbią o teleporadach, telefony z sanepidu i bezwzględny zakaz przychodzenia do przychodni. Jednak do niektórych to nie przemawia. Ta osoba powinna grube odszkodowanie płacić za brak odpowiedzialnoś ci! Jakbym spotkał taką osobę to od razu bym ją publicznie zlinczował. Niech ludzie włączą rozum!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kiki
-10 # Kiki 2020-03-19 21:12
Cytuję ktoś:
Jakim trzeba być bezmózgiem żeby być chorym i iść do przychodni? Wszędzie trąbią o teleporadach, telefony z sanepidu i bezwzględny zakaz przychodzenia do przychclCytuję ktoś:
Jakim trzeba być bezmózgiem żeby być chorym i iść do przychodni? Wszędzie trąbią o teleporadach, telefony z sanepidu i bezwzględny zakaz przychodzenia do przychodni. Jednak do niektórych to nie przemawia. Ta osoba powinna grube odszkodowanie płacić za brak odpowiedzialności! Jakbym spotkał taką osobę to od razu bym ją publicznie zlinczował. Niech ludzie włączą rozum!

  • ciebie zlinczować trzeba
odni. Jednak do niektórych to nie przemawia. Ta osoba powinna grube odszkodowanie płacić za brak odpowiedzialności! Jakbym spotkał taką osobę to od razu bym ją publicznie zlinczował. Niech ludzie włączą rozum!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
yyyyyyy
+3 # yyyyyyy 2020-03-21 09:22
sklep w Nowej grobli, 20 przed sklepem, gdzie zakaz gromadzenia, niektorzy pewnie na kwarasntannie.. .drzwi powinno sie odkazac, albo otwierac noga,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
KM
-1 # KM 2020-03-30 19:10
A może to Ty zaslugujesz na lincz za głupie pisanie. Ta dziewczyna nie wiedziała że to Korona wirus bo miała nietypowe objawy!!!! Głupio Ci teraz? Zanim osądzisz i skomentujesz to zbierz wszystkie fakty!!!!?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krzy
+6 # Krzy 2020-03-19 20:31
Ponoć lekarz w Dzikowie był z Lubaczowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
3,14cha
+6 # 3,14cha 2020-03-19 20:37
Podobno sanepid w Lubaczowie odmówił jej badań i wysłał na SOR do Rzeszowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
TPWC
+7 # TPWC 2020-03-19 20:43
sanepid lubaczowski sie zamknal i nie obsluguje nikogo, takie przyjeli dzialania. moze by ich rozwiazac??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lolo
+5 # Lolo 2020-03-19 21:00
Sanepid się zamknął bo też się boi o swoje zdrowie, ale wykonuje swoje zadania w 100%
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
OtoJa
+5 # OtoJa 2020-03-19 23:47
Więc dlatego zamknęli SOR w Rzeszowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pliszka
+3 # Pliszka 2020-03-19 20:40
A kiedy to bylo że juz wyniki testu są?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tom
-2 # Tom 2020-03-19 21:07
We wtorek podobno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
TPWC
+29 # TPWC 2020-03-19 20:40
Pamietajcie ludzie ze u nas w powiecie tego syfu nie bylo. kto go moze przywiezc tutaj jak tylko osoby przyjezdne.
Ktos powie wracaja bo moga sa stad. A ja powiem ze ucikeaja z zachodu bo nie maja tam ubezpieczenia i w razie w jak im potem wystawia koszty leczenia zagranica to jego 10 letni pobyt zagranica tego nie pokryje.
Sporo teraz aut na niemieckich, holenderskich blachach.
Radziłbym uwazac pewnym grupom zawodowym typu fryzjer, dentysta. Przyjedzie bogacz z zagranicy wyda 100 euro i bedzie chodzil jak pan fryzure zrobi a i zeby wyleczy po kosztach w koncu teraz ma na to czas
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mk
+31 # Mk 2020-03-19 20:45
Ludzie mogą wracać, ale tacy którzy są na tyle inteligentni, aby zostać 14 dni w domu i przejść kwarantannę, aby w najgorszym przypadku nie rozsiewać tego gowna. Sama wróciłam niedawno zza granicy jak kwarantanna nie była jeszcze obowiązkiem i siedzę w domu, aby w najgorszym przypadku nie zarazić nikomu. Ale niestety nie każdy jwst na tyle odpowidzialny i dobrze napisałeś, że przyjadą wydają euro i cwaniakują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
-3 # ... 2020-03-19 23:03
Ciekawe tylko dlaczego ta sama robota jest więcej warta na zachodzie niż tutaj. Odpowiedzcie sobie sami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wowka
+1 # wowka 2020-03-21 21:27
Cytuję ...:
Ciekawe tylko dlaczego ta sama robota jest więcej warta na zachodzie niż tutaj. Odpowiedzcie sobie sami.

Odpowiedz sobie i nam jeśli potrafisz policzyć ile zostanie z tej płacy gdybyś opłacił wszystkie składki, ubezpieczenie,p rzedszkole, ew.szkołę dla dzieci no i czynsz za mieszkanie a nie za klitkę wieloosobową w baraku albo noclegi w namiocie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krzysztof
+21 # Krzysztof 2020-03-19 20:45
Jeśli prawdą jest że nie wróciła z Wrocławia jak podała tylko z Anglii po powrocie z której powinna siedzieć wiadomo gdzie i jak długo to co myśleć o takich osobach? Jakie RODO? Imię, nazwisko, adres i zdjęcie do publicznej wiadomości, kara wg cennika i oby nie zarzut umyślnego spowodowania czyjejś śmierci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
E.
+10 # E. 2020-03-19 20:47
Do Redakcji. Napisane jest aby osoby bedace w ostatnich dniach w przychodni w Starym Dzikowie zglosily sie do sanepidu. W Dzikowie są dwie. Sprecyzujcie o ktorej mowa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xyzzz
+8 # Xyzzz 2020-03-19 21:41
Przychodnia to LUMED
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
+9 # Ja 2020-03-19 20:51
Nadeszla apokalipsa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
olo
+9 # olo 2020-03-19 20:53
nie piszcie durnot o sanepidzie , oni nie są od przyjmowania i obsługiwania chorych - tylko ewentualnie info telefoniczne ! wystarczy właczyc mózg i udać się na zakaźny - najbliżej Jarosław potem Łancut !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
LaM
+1 # LaM 2020-03-19 22:13
Jak ktoś nie ma samochodu/prawa jazdy, to czym się udać? PKS-em?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Nie jest dobrze
+9 # Nie jest dobrze 2020-03-19 20:53
W naszej miejscowości była dziś Policja, bo gostek wrócił z zagranicy. Pewnie sprawdzili czy rodzina w kwarantannie. Ale odwiedził i sąsiad. A potem ten sąso pójdzie do drugiego sąsiada, do sklepu itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mors
+16 # mors 2020-03-19 20:53
jest tu pan Czuły ???? który mnie opieprzał ostatnio ze dosadnie kazałem na dupach siedziec gówniarzom co mają wolne od szkoły itp ?? to trzeba dosadnie kazac na dupach siedzieć !! pozamykac wszystko w pizdu jak radza chinole inaczej trumny pełne !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Czuły
+21 # Czuły 2020-03-19 21:20
Cytuję mors:
jest tu pan Czuły ???? który mnie opieprzał ostatnio ze dosadnie kazałem na dupach siedziec gówniarzom co mają wolne od szkoły itp ?? to trzeba dosadnie kazac na dupach siedzieć !! pozamykac wszystko w pizdu jak radza chinole inaczej trumny pełne !

Zjawiam się na twoje zawołanie. Ja tylko proszę bez dosadnych słów, trochę kultury języka. Ja siedzę w domu, dzieci siedzą w domu od tamtej środy, nie chodzą do sklepu, ani kościoła, ani się z nikim nie spotykają. Nikt nas nie odwiedza ani my nikogo, nie rodziny, mi sąsiadów. Nie mieliśmy kontaktu z koroną wirusem, nie byliśmy zagranicą. Robimy to dla własnego bezpieczeństwa. I myślę że robi tak każdy odpowiedzialny, mądry obywatel. Jak tylko zobaczę, że ktoś z zagranicy wrócił a łazi, bez sentymentów dzwonię i powiadamiam kogo należy. Pozdro dla #morsa. Nie toleruję niecenzuralnych słów, tym bardziej tu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mors
+11 # mors 2020-03-19 21:53
oczywiście nic do Pana nie mam !! przepraszam bo widze że może troche ostro ale wie Pan jak nie siedzą w domu gdzie powinni to mnie denerwuje to bo jest poważnie niestety a te osoby nic sobie z tego nie robia narażajac mnie Pana i Pana rodzine i innych :( pozdrawiam i życze dużo zdrowia dla Pana i rodziny i dla nas wszystkich !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Czuły
+11 # Czuły 2020-03-19 22:10
Cytuję mors:
oczywiście nic do Pana nie mam !! przepraszam bo widze że może troche ostro ale wie Pan jak nie siedzą w domu gdzie powinni to mnie denerwuje to bo jest poważnie niestety a te osoby nic sobie z tego nie robia narażajac mnie Pana i Pana rodzine i innych :( pozdrawiam i życze dużo zdrowia dla Pana i rodziny i dla nas wszystkich !!!

Mamy na uwadze wspólne dobro. Niestety, wielu ludzi tego nie przyjmuje do wiadomości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
JEREMIASZ
+7 # JEREMIASZ 2020-03-19 21:01
Kiedy ta osoba byla w te przychodni? Ja bylam zmuszona byc w poniedzialek bo P.Doktor nie chciala dac mi L4 przes telefon.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lili
+4 # lili 2020-03-19 21:04
ponoc we wtorek przyjechala
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
#obywatel
+1 # #obywatel 2020-03-19 21:10
Konami obywatel wrucicie z Norwegii a ojciec chodzi do pracy na kopalnie. Dziewczyna obywatela wrucicie z nim i jej matka jeździ na zakupy. Gdzie kwarantanna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
błachachacha
-3 # błachachacha 2020-03-19 21:11
ja [wulgaryzm]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PL
+7 # PL 2020-03-19 21:15
W takiej sytuacji zgłoś to na policję, a nie piszesz tutaj:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Człowiek
+3 # Człowiek 2020-03-19 21:51
Cytuję #obywatel:
Konami obywatel wrucicie z Norwegii a ojciec chodzi do pracy na kopalnie. Dziewczyna obywatela wrucicie z nim i jej matka jeździ na zakupy. Gdzie kwarantanna

Cytuję #obywatel:
Konami obywatel wrucicie z Norwegii a ojciec chodzi do pracy na kopalnie. Dziewczyna obywatela wrucicie z nim i jej matka jeździ na zakupy. Gdzie kwarantanna

Cytuję #obywatel:
Konami obywatel wrucicie z Norwegii a ojciec chodzi do pracy na kopalnie. Dziewczyna obywatela wrucicie z nim i jej matka jeździ na zakupy. Gdzie kwarantanna

Taki z ciebie obywatel to zacznij myśleć o innych a nie o sobie.. Jak masz jakieś zażalenia to proszę dzwonić do odpowiednich władz xd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kiepsko
+4 # Kiepsko 2020-03-20 06:16
Cytuję #obywatel:
Konami obywatel wrucicie z Norwegii a ojciec chodzi do pracy na kopalnie. Dziewczyna obywatela wrucicie z nim i jej matka jeździ na zakupy. Gdzie kwarantanna

Proszę zgłoś to, uratujesz w ten sposób wiele ludzi. To przyniesie efekty. A oni jak zapłacą raz albo dwa to też siądą w domu. Bo to nie można było się o kupić zanim ci z zagranicy przyjechali żeby potem nie wychodzić z domu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wwww
+14 # wwww 2020-03-19 21:10
Panie profesorze Szumowski, po pierwsze -Testy, Testy i jeszcze raz Testy, po drugie proszę wydać polecenie służbom które posiadają informację odnośnie tego kto jest zarażony i kto jest objęty kwarantanną by oznakowywały każdą taką posesję, żaden to wstyd, a jedynie dla dobra nas wszystkich, w obecnych czasach informacja to skarb, a tego typu informacja pozwoli na pomaganie takim osobom jak również na zwracanie uwagi na to czy stosują się do zalecanej kwarantanny, po trzecie, okazuje się że jesteśmy z naszą niedoinwestowan ą służbą zdrowia w odpowiedni sprzęt i środki w szarej dupie, nawet w porównaniu do takiego kraju jak Czechy, po czwarte nie trzeba było wydawać dwóch miliardów zł na propagandę partyjną TV PiS, ale to już zasługa prezydenta i Lichockiej, która pokazała polakom środkowy palec, a teraz Polacy za własne pieniądze szyją maseczki, robią zrzutki na sprzęt by ratować się wzajemnie, co jest pięknym przejawem solidarności w trudnym czasie, A wy szanowni rządzący nie potrafiliście zadbać sami o siebie w osobie 15 ministrów na kwarantannie i jednego zarażonego Wosia, wstyd przed światem, osiągnęliście najwyższy z możliwych poziomów tylko w jednej dziedzinie a nazywa się ona PROPAGANDA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kiks
+25 # kiks 2020-03-19 21:15
odebrać 500plus !!! cała kase na walke z wirusem !!! kto za ???? chciwość czy zdrowie bierzemy ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mika
+20 # mika 2020-03-19 21:42
dostaje 500 na troje dzieci ale teraz wolałabym by rzad przeznaczył to na maski respiratory i inne potrzebne rzeczy :( az tak mi te pieniadze nie są potrzebne - siedzmy w domach bo robi sie poważnie :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
weteran
-10 # weteran 2020-03-19 21:21
wwww ty zatwardziały platformiarz chyba :) nawet teraz w takiej sytuacji polityka i wymieniasz te gówna... w d.. każdy to teraz ma a czech to nieporównywalni e mniejszy kraj...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obywatel
+32 # Obywatel 2020-03-19 21:19
Ludzie czy wy zaczniecie myslec czy musi być jakiś trup z okolicy w skutek zakażenia ? Ja też wrocilem z zagranicy i siedze ponad tydz juz w domu i wcale to nie boli . co wy myslicie ze wszelkie zakazy nakazy i porady sa wprowadzane od tak widzi mi sie ! Po to jest jak najwiecej placowek zamkniete by ograniczyc przemieszczanie i spotykanie sie osób. Powinni wprowadzic stan jak za komumy kilka os w grupie- biała pala i po d. Bo co nie ktorym w inny sposob nie wutlumaczysz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
weteran
+19 # weteran 2020-03-19 21:23
brawo jestem za !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
błachachacha
+10 # błachachacha 2020-03-19 21:26
Szacun człowieku! Wypiję za Twoje zdrowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ddd
+7 # ddd 2020-03-19 21:42
Pisał o tym ren portal pare dni temu

Dzisiaj Nowiny24.pl oraz rzeszow.wyborcz a.pl opisały sytuację do której doszło w Starym Dzikowie. Jak czytamy w reportażach, w ubiegłym tygodniu do przychodni w Starym Dzikowie zgłosił pacjent - według lekarza z objawami zarażenia się koronawirusem. Lekarz o zaistniałej sytuacji poinformował Powiatową Stację Sanitarno-Epide miologiczną w Lubaczowie. Jak relacjonuje, dyrektor sanepidu polecił, aby odesłał pacjenta do domu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
olo
+12 # olo 2020-03-19 21:48
jeśli to prawda to zawiadomienie do Prokuratury i dyrektor do zwolnienia!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pop
+5 # Pop 2020-03-20 08:43
I tak się rodzą plotki. To było ponad tydzień temu. Szkoda, że "zapomniałeś" że wtedy chodziło o 60 letniego mężczyznę, milordzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pit
+21 # pit 2020-03-19 21:57
Syn radnej z Oleszyc przyjechał z Niderlandów i szwęda się po Oleszycach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mors
+20 # mors 2020-03-19 21:59
dzwon i nie czaj sie niech sprawdza gdzie jest !! to jego obowiązek siedziec w domu 2 tygodnie !!! jak mu nie pasi to nie musiał wracać - dzwon pomyśl o sonie i innych mieszkancach Oleszyc !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+3 # aa 2020-03-19 22:01
Cytuję pit:
Syn radnej z Oleszyc przyjechał z Niderlandów i szwęda się po Oleszycach



to jest syn pewnie nietykalnej;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aaaa
+5 # Aaaa 2020-03-19 22:15
Jeśli wiesz czemu nie zadzwonisz gdzie trzeba
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
-3 # ... 2020-03-19 23:05
Mam nadzieję że pracujesz w policji. Taki talent do wykrywania niebezpiecznych osobników nie może się marnować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Das
+5 # Das 2020-03-20 00:11
Dzwoń gościu, posiadasz trafisz informacje i jej nie wyjdziesz, natychmiast
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ktos
+6 # Ktos 2020-03-19 22:03
To już po nas kwestia czasu jak połowa społeczeństwa wymrze z głupoty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Maryśka
+8 # Maryśka 2020-03-19 22:05
A co myśleliście, że "tu same dobre ludzie" i z tegoż powodu nas to ominie? Nie. Nikt nie wie, jak będzie. To może poprostu doceńcie to, co macie teraz, bo niewiadomo jak z jutrem? Cześć, dbajcie o siebie i otoczenie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Maciek
+5 # Maciek 2020-03-19 22:47
Niby każdy boi się wirusa ale jakoś w zamawianu paczek nikomu to nie przeszkadza. Widziałem dzisiaj na miescie "pake samochodu" jednego z kurierów, załadowana po sam dach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
-3 # ... 2020-03-19 23:15
Coś trzeba zrobić z pieniędzmi zanim stracą na wartości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lokalny
-2 # lokalny 2020-03-19 22:53
leczenie XXI w ,,zadzwoń do sanepidu" . Jeszcze chwila to może na stosie chorego spalimy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olek
+5 # Olek 2020-03-19 22:58
To trzeba było się uczyć i wzmocnić siłę białego personelu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lokalny
+5 # lokalny 2020-03-19 23:09
czyli wszyscy mamy być lekarzami? A kto Tobie chleb upiekł,?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lokalny
+5 # lokalny 2020-03-19 23:12
place podatki żeby zadzwonić , Weż człowieku ,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bronisław
+7 # Bronisław 2020-03-19 23:03
Zastanawiam się jakie Pani miała objawy, skoro zrobiono jej testy na koronowirusa? Była w przychodni, ale po co? Zarazić innych?

Tyle informacji w mediach, kierujemy się do szpitala z oddziałem zakaźnym!!! Trzeba wam ulotki rozdawać czy jak żebyście zrozumieli?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jagoda
+4 # Jagoda 2020-03-19 23:20
I co to był za lekarz co tą dziewczynę przyjmował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lokalny
+8 # lokalny 2020-03-19 23:51
a czy to musi być lekarz żeby dziewczynę przyjąć? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marija
+31 # Marija 2020-03-20 00:00
Ile razy trzeba powtarzać "Zostańcie w domu". Chronisz siebie, chronisz bliskich sercu i wszystkich wokół. Tym działaniem jesteś odpowiedzialny, jesteś współodpowiedzi alny, jesteś zwyczajnie i nadzwyczajnie Polakiem. Pochodzę z rodziny mieszanych krwi: polskiej, niemieckiej, ukraińskiej, holenderskiej. Wychowana jako 100% Polka i jestem z tego powodu bardzo dumna! Przy tym zero wrogości do innych! Skromnie i biednie było. Ale książka była zawsze na półce i wartością była, tak jak i i słowa: Bóg, honor i ojczyzna. Patrząc na to, co dzieje się wokół mam wrażenie, że niemalże wszystkich myślących i odpowiedzialnyc h wymordowali sowieci i Niemcy w czasie II wojny światowej. Powiedzcie mi, że jestem w błędzie. Będę bardzo szczęśliwa, A przy tym najważniejsze: Zostańcie w domu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ASIOR
-5 # ASIOR 2020-03-20 06:28
BÓG, HONOR I OJCZYZNA TO TYLKO "PRAWDZIWY" POLAK...... tak sądzi nasz ciemnogród
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marija
+2 # Marija 2020-03-29 23:50
Ciemnogród, który ma kilka fakultetów, ale nie dla papieru, a zwyczajnie z ciekawości tego świata, a częściowo z uwagi na oczekiwania rodziców: wymagających i nakłaniających do ciągłego rozwoju :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xyz
+9 # Xyz 2020-03-20 08:25
Życze szybkiego powrotu do zdrowia ale mysle że bardzo dobrze sie stalo . Bo moze wplynie to na myslenie innych ze jednak powiat Lubaczowski jest narażony na wirusa . I da do myslenia czym konczy sie bezmyslnosc i ignorowanie zakazów (jedna osoba wylączyla 2 osierodki i lekarza pierwszego kontaktu pewnie razem z personelem ) moze zabrzmi to smiesznie ale to jest czas wojny musimy sobie to przyswoic ze jestesmy "żołnierzami" ktorzy musza przyjac postawe prometejską i ktorzy beda bronić innych przed wirusem miekka gra sie skonczyla tu toczy sie walka o życie i zdrowie jest to sytuacja nadzwyczajna i my musimy nad zwyczajnie sie zachowywac. Niestosujac sie do zaleceń ,robiac zakupy codziennie, przebywajac w grupach ,narazamy kogos na utrate zdrowia lub zycia !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Trojan
+9 # Trojan 2020-03-20 13:57
Człowieku ta bezmyślna kobieta i jej rodzina zamknęła cały SOR W Rzeszowie!!! To ma dać do myślenia ? Komu jak w muzgu owies!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tomek81
+3 # Tomek81 2020-03-20 09:09
Podajcie publicznie który to ośrodek
I dokładną datę kiedy ona tam była!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ee
+7 # ee 2020-03-20 09:21
Lumed w Starym Dzikowie we wtorek 18.03
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
#gapa
+6 # #gapa 2020-03-20 11:00
Proszę doprecyzować kiedy miała miejsce wizyta w Ośrodku Zdrowia: we wtorek - 17.03, czy w środę - 18.03. W tym roku 18 marca mieliśmy w środę, a nie we wtorek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zbulwersowana
+12 # Zbulwersowana 2020-03-20 14:20
Dzwonimy na polcjie jeśli jesteśmy pewni że osoba wróciła z zagranicy a porusza się jak gdyby nic po miejscowość!!!! !@
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jagna
+4 # Jagna 2020-03-21 12:02
Stan dziewczyny jest bardzo ciężki, ciekawe co powiedzą teraz ci, którzy tak ja hejtuja. Ludzie... Trochę współczucia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wowka
-2 # wowka 2020-03-21 21:48
Cytuję Kasia:
Ludzie zastanówcie się co wy robicie bo jutro możesz być następny,następna. Najlepiej dobijać jeszcze całą rodzinę zamiast jej współczuć....WSTYD...Pamiętaj to się wraca.

Następny,następ na zakażona przez tą osobę?
To może też można kogoś okraść pobić,i też mu współczuć że dał się podejść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
oko
+7 # oko 2020-03-21 13:04
współczuje rodzinie, ale także wszystkim , którzy teraz będą w strachu czekać na wyniki badań. Zresztą czy zostali zawiadomieni wszyscy którzy mieli kontakt z chorą? jakim środkiem transportu przyjechała? współczujemy, ale dobrze by było gdyby pojawiła się jakaś oficjalna informacja w tej sprawie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
neo
+4 # neo 2020-03-24 10:24
Również bardzo współczuję dziewczynie i całej rodzinie ale to oni wykazali się wyjątkową nieodpowiedzial nością Teraz tylko trzeba się modlić aby nikogo nie zarazili.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Harcerka
+16 # Harcerka 2020-03-21 15:15
Proponuje wszystkim pomodlić się za dziewczynę, o wo zdrowie. Na pewno nie wiedziała, że złapała tego wirusa. Nikt z nas nie wie, czy nie jest nosicielem. Trochę współczucia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
IOIO
-6 # IOIO 2020-03-21 20:09
Pacierz jeszcze nikomu nie pomógł. Chińczycy bez naszej matki boskiej królowej polski poradziły sobie z koronawirusem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kasia
+7 # Kasia 2020-03-21 19:33
Ludzie zastanówcie się co wy robicie bo jutro możesz być następny,następ na. Najlepiej dobijać jeszcze całą rodzinę zamiast jej współczuć....WS TYD...Pamiętaj to się wraca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wowka
-5 # wowka 2020-03-21 22:01
[quote name="Kasia"... ....jutro możesz być następny,następ na. Najlepiej dobijać .........WSTYD. ..Pamiętaj to się wraca.

A więc uważaj bo może wrócić do ciebie.
A kto ma współczuć zakażonym przez nią.
Nie słyszę żadnej skróchy.A może tak jak piszesz, lepiej dobijać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Meg
+10 # Meg 2020-03-22 09:28
Najlepsze co teraz można zrobić to ostrzec wszystkich którzy mieli kontakt z chorą, proszę nie wzbudzać poczucia winy u osób które teraz się boją .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi