Ilu mamy milionerów w powiecie lubaczowskim?

fot. Narodowy Bank Polskifot. Narodowy Bank Polski

Jesteś ciekaw ile osób w naszym regionie zarabia co najmniej milion złotych rocznie? Sprawdziliśmy i okazuje się, że z roku na rok mamy ich coraz więcej.

Kampania rozliczania PITów za 2021 rok w Lubaczowie dobiegła końca. Dane, które uzyskaliśmy w Izbie Administracji Skarbowej w Rzeszowie dotyczą wszystkich mieszkańców, którzy rozliczają się w lubaczowskiej skarbówce, a więc całego powiatu.

Według uzyskanych przez nas informacji, w 2021 roku w Urzędzie Skarbowym w Lubaczowie złożono 16 zeznań PIT z wykazanym dochodem powyżej 1 mln zł. To wzrost w stosunku do roku 2020, bowiem wówczas milionerów mieliśmy 11. Natomiast jeszcze wcześniej, bo w 2019 roku 14 osób wykazało dochód powyżej miliona złotych.

- Zeznania te, co do zasady, składane były przez podatników, którzy wybrali rozliczenie liniowe na formularzu PIT-36L. Wyjątkiem było jedno z 14 zeznań złożonych za 2019 rok dot. opodatkowania działalności gospodarczej na zasadach ogólnych PIT-36. -  dodaje Agnieszka Siwy zastępca rzecznika prasowego Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.