Bank Spółdzielczy w Lubaczowie otwiera SKARBIEC

Wielu czytelnikom bankowy skarbiec kojarzy się z doskonale strzeżonym pomieszczeniem, w którym pośród betonowo-stalowych ścian umieszczone są warte fortunę kosztowności. Tymczasem najcenniejszym skarbcem każdego z banków jest jego oferta oraz Klienci.

Z tego powodu Bank Spółdzielczy w Lubaczowie  zdecydował się  na oficjalne zaprezentowanie własnej Multiagencji Ubezpieczeniowej o jakże sugestywnej nazwie Skarbiec Ubezpieczeń.

- Od kilku lat prężnie rozwijaliśmy w naszym banku Dział Ubezpieczeń. Dziś bogatsi w doświadczenia oraz współpracę z aż 15 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zdecydowaliśmy, iż nadszedł czas aby nasze Ubezpieczenia – poszły na swoje. Multiagencja będzie działać we wszystkich placówkach Naszego Banku i będzie z nami nierozerwalnie związana. – mówi Paweł Kapel, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie

- Wyodrębnienie Multiagencji Ubezpieczeniowej w naszej strukturze organizacyjnej pozwoli nam efektywniej powalczyć o nowych i jeszcze lepiej zadbać o aktualnych Klientów. Już dziś jesteśmy lokalnym liderem w sprzedaży ubezpieczeń, chcemy ten trend zdynamizować. Z naszą ofertą możemy śmiało konkurować z każdym i oczywiście będziemy. A to jest namacalna korzyść dla wszystkich mieszkańców Ziemi Lubaczowskiej, zarówno finansowa, jak i ta związana z kompleksowością oferty – dodaje Marzena Dorota–Kostecka, Manager ds. Ubezpieczeń w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie.

W związku z uruchomieniem Multiagenecji Skarbiec Ubezpieczeń, które nastąpiło w czwartek 11.08.2022 r., na nowych i aktualnych Klientów czekają liczne upusty, rabaty, upominki, które otrzymać będzie można przy zawieraniu polis.

Multiagencja w swojej ofercie posiada cały szereg ubezpieczeń od majątkowych, komunikacyjnych przez nieruchomości po ubezpieczenia na życie. Cały czas dostępna jest oferta aż 15 Towarzystw Ubezpieczeniowych są nimi: Warta, HDI, PZU, PZU Życie, Generali, Uniqa,  TUW, Saltus, Allianz, Benefia, InterRisk, Proama, Ergo Hestia, MTU, oraz Generali Agro (znana dawniej jako Concordia).

Warto nadmienić, iż Bank Spółdzielczy w Lubaczowie oraz Multiagencja Skarbiec Ubezpieczeń będą obecni na tegorocznych „Dniach Lubaczowa”.  Na ich stoisku będzie można wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami! Zapraszamy!

03.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg10.jpg

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.