Auto Świat: droga na trasie Futory - Dachnów jedną z najbardziej dziurawych dróg w Polsce

Zdjęcie z lutego 2022 fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLZdjęcie z lutego 2022 fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Na popularnym portalu motoryzacyjnym auto-swiat.pl pojawił się artykuł, w którym stwierdzono, że droga z Futor do Dachnowa jest jedną z najbardziej dziurawych dróg w Polsce.

- Jakie najbardziej dziurawe drogi w Polsce znacie? Gdybyśmy ogłosili konkurs, z pewnością wysokie miejsce zajęłaby trasa z Futor do Dachnowa. Dawno nie widzieliśmy czegoś takiego jak na tym nagraniu. Asfaltu jest tu tak mało, że nawierzchnia przypomina ser szwajcarski. - napisał autor artykułu Krzysztof Grabek

Wspomniane nagranie opublikował portal ZLUBACZOWA.PL 17 lutego. 

W dalszej części artykułu autor artykułu stwierdził, że jezdnia miejscami ma więcej dziur niż asfaltu.

- Zwalniać do naprawdę małych prędkości muszą tu nawet ciężarówki. Zabralibyście tam swój samochód? - pyta czytelników auto-swiat.pl

Choć dziury na drodze jakiś czas temu zostały załatane, to w dalszym ciągu odcinek tej jezdni jest w bardzo złym stanie.

Pod tym linkiem znajdziecie pełną treść, która została opublikowana na auto-swiat.pl.

Źródło: zlubaczowa.pl, auto-swiat.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Pitt
+1 # Pitt 2022-05-20 14:35
Brawo!!!
Jesteśmy w czołówce plebiscytu : 8)
Szkoda tylko, że tak niechlubnego :cry:
Jeśli dodamy do tego stan nawierzchni na odcinku: Lipina - Wólka Zapałowska - chociaż tam coś chłopaki łatają w tym tygodniu [czyli utrwalają obraz nędzy i rozpaczy drogi wojewódzkiej] oraz nasze oczko w głowie, stan nawierzchni na odcinku od Starego Sioła w stronę Sieniawy, to bez wątpienia wygrywamy główną nagrodę w wielu krajach... trzeciego świata :sigh:
A może nawet jakieś indywidualne nagrody dla naszych włodarzy i Rejonu Dróg?
polak2010
-2 # polak2010 2022-05-20 15:32
Te dziurawe drogi to symbol rządów PSL w naszym powiecie.
Krzysztof Kaiser
# Krzysztof Kaiser 2022-05-20 16:45
Cytuję polak2010:
Te dziurawe drogi to symbol rządów PSL w naszym powiecie.


Facet. To jest droga wojewódzka. Odpowiada za nią jak sama nazwa wskazuje województwo. Od lipca 2013 PiS miał w województwie marszałka a od grudnia 2015 ma swojego wojewodę. To jest symbol, ale władzy PiS. Tak kiedyś mówiła nawet Pani Poseł Pamuła że ,,Polska jest jak durszlak". I teraz wychodzi, ze nawet oczka widać w tym durszlaku na drodze z Futory-Dachnów. Ta droga to wstyd na cały świat. Jakoś za poprzedniej władzy tego wstydu za tę drogę nie było.
polak2010
-2 # polak2010 2022-05-20 18:49
Władza PO-PSL stosowała również najnowszą technologię budowy dróg, kładli asfalt na trelinke betonową :lol: :lol: :lol: i szczycili się ile to oni dróg zbudowali. Teraz dzięki najnowszym inicjatywom technologicznym rządów Platformy Obywatelskiej i PSL jeździmy po kocich łbach.
Krzysztof Kaiser
# Krzysztof Kaiser 2022-05-20 19:36
Cytuję polak2010:
Władza PO-PSL stosowała również najnowszą technologię budowy dróg, kładli asfalt na trelinke betonową :lol: :lol: :lol: i szczycili się ile to oni dróg zbudowali. Teraz dzięki najnowszym inicjatywom technologicznym rządów Platformy Obywatelskiej i PSL jeździmy po kocich łbach.


No jakoś ja widzę, że PiS szczyci się co to nie on, ile obwodnic w polach zbudowali. A takie są fakty Między 2015 r. a końcem czerwca 2021 (za rządów PiS, 6,5 lat) oddano do użytku:

178 km autostrad
1 200 km dróg ekspresowych
178 km dróg klasy G lub GP (ruch główny lub główny przyspieszony)
łącznie: 1 556 km.


W latach 2007-2015 (za rządów PO-PSL, 8 lat) oddano do użytku:

885 km autostrad
1 207 km dróg ekspresowych
1 350 km dróg klasy G lub GP (ruch główny lub główny przyspieszony)
łącznie: 3 442 km.

Droga Dachnów-Futory tylko pokazuje, że PiS spełnił swoją obietnicę czyli ,,Polska w ruinie".

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane