Leszek Kwaśniewski żegna się z Lubaczowem: to była wymarzona współpraca

Leszek Kwaśniewski fot. archiwum powiatlubaczowski.plLeszek Kwaśniewski fot. archiwum powiatlubaczowski.pl

Na ostatniej sesji Rady Powiatu dyrektor lubaczowskiego szpitala Leszek Kwaśniewski podziękował samorządowcom za 3-letnią współpracę.

Jak już informowaliśmy, Leszek Kwaśniewski został powołany przez Zarząd Województwa Podkarpackiego na pełniącego obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie.

Leszek Kwaśniewski dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie był od 2019 roku. W tym czasie udało mu się pozyskać nowych lekarzy, a także usprawnić pracę lubaczowskiego szpitala. Zarówno pacjenci jak i władze powiatu pozytywnie oceniają pracę Leszka Kwaśniewskiego.

Na czwartkowej (18.03) Sesji Rady Powiatu L. Kwaśniewski podziękował za 3-letnią współpracę:

- Ziemia Lubaczowska przyjęła mnie bardzo gościnnie i bardzo cenie tutaj sobie ten 3-letni pobyt. Współpraca z Zarządem, Radą Powiatu i przedstawicielami poszczególnych jednostek wyglądała tak jak można było sobie wymarzyć. Wspieraliście wszystkie szpitalne inicjatywy. Myślę, że każdy szpital i każdy dyrektor mógłby sobie taką współpracę wymarzyć. […] Nie jest mi lekko podejmować tę decyzję. O Lubaczowie zawszę będę mieć dobre wspomnienia. Bardzo dziękuje za 3 lata tej współpracy – mówił Leszek Kwaśniewski

Starosta lubaczowski Zenon Swatek podziękował Leszkowi Kwaśniewskiemu za bardzo dobre zarządzenie szpitalem, dzięki któremu udało się lubaczowską lecznicę wyprowadzić z kłopotów, a także pozyskać załogę.

- Pan Dyrektor będzie nam pomagał, aby szpital oddać w godne ręce, by ten kierunek prowadzenia szpitala utrzymać dalej – mówił Zenon Swatek

Zarząd Powiatu Lubaczowskiego wkrótce ogłosi konkurs na nowego dyrektora lubaczowskiego szpitala. Do tego czasu Leszek Kwaśniewski będzie łączył kierowanie obiema placówkami - w Lubaczowie i Krośnie.

RAM, zlubaczowa.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Piotr K.
# Piotr K. 2022-03-20 21:40
No cóż. Szkoda. Szpital dzięki pracy dyrektora Kwaśniewskiego wychodził na prostą. Miejmy nadzieje, że na jego miejsce pojawi się drugi facet, który będzie kontynuował wizję Leszka Kwaśniewskiego.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane