O prawach pacjenta w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie

To już ostatnia odsłona realizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie od listopada 2013 roku projektu pn. ?Wieczór z Rzecznikiem?. Do tej pory zostały omówione podstawowe prawa człowieka i zorganizowano spotkanie poświęcone problematyce chorób cywilizacyjnych. Teraz przyszedł czas na poszerzenie wiedzy z obszarów praw pacjenta.

Spotkanie odbędzie się 25 marca 2014 r. o godz. 17:00 w Czytelni dla Dorosłych MBP. Uczestnicy będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat praw pacjenta. Odbędzie się również dyskusja z przedstawicielem Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Ponadto przygotowane zostaną krótkie, darmowe warsztaty dla wszystkich chętnych, w trakcie których uczestnicy wcielą się w sytuację osób - pacjentów, którzy próbują dochodzić swoich praw.

Projekt ?Wieczór z Rzecznikiem? jest współfinansowany przez Komisję Europejską (Dyrekcja Generalna ds. Sprawiedliwości), powstaje we współpracy z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich w Polsce. Celem projektu jest upowszechnianie praw obywatelskich, politycznych, ekonomicznych, socjalnych obywateli Europy i osób mieszkających na terytorium Unii Europejskiej.

Źródło: lubaczow.pl

{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.