Mieszkaniec gminy Stary Dzików zginął w Szówsku

Dzisiejszej nocy w Szówsku doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policji wynika, że kierujący iveco dailly 25-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Pieszy 49-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików zmarł.

Dzisiaj w nocy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Szówsku. Do zdarzenia doszło około godz. 2.30 na ul. Zamojskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący iveco dailly 25-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Przybyły na miejsce zespół ratowniczy stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci ustalili, że jest to 49-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego.

Kierujący iveco był trzeźwy. Na miejscu obecny był prokurator. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Źródło: KPP Jarosław, zlubaczowa.pl

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

jj
# jj 2013-09-18 17:38
Wiadomo z jakiej miejscowosci?

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.