Cerkiew w Radrużu nominowana w prestiżowym plebiscycie National Geographic

Cerkiew w Radrużu jest nominowana do prestiżowego plebiscytu "7 Nowych Cudów Polski National Geographic". Aktualnie cerkiew zajmuje 19 miejsce! Dowiedz się jak zagłosować na naszą cerkiew!

Plebiscyt ten organizowany jest przez National Geographic.

Jeszcze do 30 września, trwał będzie plebiscyt, organizowany przez National Geographic, w ramach którego, wyłonionych zostanie 7 cudów Polski.

Z racji swojej niezwykłej urody i także wpisu na listę UNESCO, wśród nominowanych, znajduje się cerkiew w Radrużu. Głosowanie trwa, a nasza cerkiew jest dopiero na 19 miejscu. Każdy, kto ma ochotę przyłożyć się do promocji naszego regionu, powinien wziąć udział w głosowaniu. Żeby oddać głos, wystarczy wysłać SMS za 1zł netto (1,23):

Aby oddać głos w plebiscycie,
wyślij SMS o treści:
TR.CUD.17.twój kod pocztowy (np. 00-999)
pod numer 71001

czyli dla np. Lubaczowa będzie to treść:

TR.CUD.17.37-600

Dla osób, które chcą wziąć  udział w konkursach, inne kody do smsów. Zobacz na stronie National Geografic nominacje: http://www.7cudow.national-geographic.pl/nominacje

A tutaj regulamin: http://www.7cudow.national-geographic.pl/regulamin

http://horyniec.info/wp-content/uploads/2013/09/cropped-radruz.jpg

Jedna z najstarszych (z 1583 r.!) i najwspanialszych drewnianych budowli w Polsce. Otoczona kamiennym ogrodzeniem ze spiczastymi wieżami wygląda jak twierdza ze staroruskiej baśni. Nazywana zresztą Chłopską Warownią ? w czasach najazdów Tatarów to tu chroniła się okoliczna ludność.

Źródło: National Geographic, horyniec.info

{fcomment}{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

No result...

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.