Mateusz Kubiszyn mistrzem świata w kickboxingu! (zobacz walkę)

Mateusz Kubiszyn na zawodach w Dublinie pokonał w finale Rosjanina Igora Kopylova i zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata w Dublinie w kategorii full contact 86 kg!

Zawodnik z Lubaczowa stoczył świetną walkę z reprezentantem Rosji. Po zaciętym boju wygrał jednogłośnie na punkty 3:0 i został mistrzem świata!

Zobacz walkę:

O finale Mateusz Kubiszyn powiedział: - To była wojna. W głowie pustka, tylko chęć wygranej. Zawodnik z Rosji był dobry, ale ja byłem mocniejszy, bardziej wytrzymały i zdeterminowany. Po zwycięstwo niosło mnie polskie serce. Byłem ostatnią nadzieją polskiego Full Conatu na tytuł Mistrza Świata w tym turnieju i uzyskałem ten tytuł.

Mateusz na turnieju w Irlandii walczył z 4 zawodnikami. Najpierw wygrał Kazachem Azamatem Tuyameshevem 2:1, a w ćwierćfinale zwyciężył z Irlandczykiem Allanem Coffeyem. W półfinale w pięknym stylu pokonał reprezentanta Turcji, dwukrotnie kładąc go na deski.

Lubaczowianin od początku nie ukrywał, że do Dublina pojechał po złoto:

„Nikt nie jest dla mnie największym przeciwnikiem, to mnie się mają bać. Z Dublina raz wróciłem na tarczy, teraz wrócę, jako zwycięzca!” – mówił przed turniejem

Mateusz musi szybko wracać do domu, bo w poniedziałek ma służbę. "Kubek" jest zawodowym strażakiem:

- Jutro w nocy będę w domu, a już w poniedziałek 30 listopada mam służbę - powiedział Mateusz Kubiszyn, niezwykle ambitny kickbokser

Do zawodów Mateusz Kubiszyn przygotowywał się od kilku miesięcy. Jako reprezentant Kadry Narodowej wziął udział w wielu zgrupowaniach m.in. w Zakopanem i w Lubaczowie. W ostatnim starcie kontrolnym w Pucharze Świata we włoskim Rimini zajął drugie miejsce.

Naszego zawodnika wspierają: Game Over Cycles, SKR Club Obsza, BBL-SERVICE, Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Gratulujemy Mateusz i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Mamy Mistrza Świata w kat. wagowej -86 kg!!!Mateusz Kubiszyn pokonał Rosjanina jednogłośną decyzją 3:0. Auuuu!!! Auuuuu!

Posted by Poland Full Contact Team on 28 listopada 2015

{flike}

Komentarze   

Radek
+4 # Radek 2015-11-28 16:54
We Włoszech nie było zawodników z jego kategorii wagowej (86 kg) więc musiał jeść ile wlezie żeby wystartować w wyższej kategorii (91 kg), a mimo to zajął 2 miejsce. Tak nawiasem mówiąc :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
sąsiad
+3 # sąsiad 2015-11-28 17:00
Radek kocham Cie nawiasem mowiąc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Radek
0 # Radek 2015-11-28 17:29
hahaha Ty i tutaj :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Misztal
0 # Misztal 2015-11-28 16:56
Izi gg wp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ktoś
+1 # Ktoś 2015-11-28 17:14
Easy GG WP
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rat-Med
+4 # Rat-Med 2015-11-28 17:24
Gratulacje Kubek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kkk
+3 # kkk 2015-11-28 19:03
Gratulacje Kubek!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Blokers
+2 # Blokers 2015-11-28 20:57
gratulacje "Kubek" pogotowie Lubaczów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rocky
+5 # rocky 2015-11-28 22:06
Szkoda tylko że miasto nie docenia ani Jego sukcesów ani sukcesów karateków z Lubaczowa. Pewnie na stronie UM umieszcza informacje o tym a sali z prawdziwego zdarzenia dla trenujących różne sztuki walki i dobrych nagród finansowych wciąż brak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
daro
0 # daro 2015-11-28 22:13
KBEK jestes gosc DARO PIAST ANTONIKI!!!!!!! !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Robert
+2 # Robert 2015-11-29 08:12
Serdecznie gratuluję tobie i twoim rodzicom ,że wspierają cie w tym co robisz ,bądź sobą po naszej rozmowie trzymałem kciuki za ciebie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
brawo
+1 # brawo 2015-11-29 19:42
Gratulacje Mateusz ! Życzymy kolejnych sukcesów, koledzy z OSP !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nie
+1 # Nie 2015-11-30 16:31
Tak! Brawo. Pasja i ciężka praca i są efekty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lloyd
0 # Lloyd 2019-09-03 00:13
They are very on the way of access in the sense that they're in an electronic
format thus which makes them easy to carry about and in many cases
easier to download. When you realize that losing this marriage isn't thing you would
like it to occur, you begin to question yourself this question, "how can I save my marriage after an affair. This can mean everything from helping out throughout the house current kids to taking your wife to inspiring places that help her access her intimate side.

Also visit my blog zdradza mnie: testerwiernosci.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Shanon
0 # Shanon 2019-09-18 21:04
If you sense a thief is testing that boundary, immediately educate
spouse. Dating can afford the 2 the opportunity of knowing better still,
should they be sincere to themselves. Tip #5: Decide to flow while using negative areas of your spouse's character.


Feel free to visit my homepage ... test wierności partnera (site.inkjetcartridge.com/: site.inkjetcartridge.com/.../. ..)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |