Na trasie Oleszyce – Lubaczów wprowadzono ograniczenie prędkości do 70km/h. Zobacz jak jeżdżą kierowcy (video)

W piątek na drodze z Lubaczowa do Oleszyc postawiono znaki z ograniczeniem prędkości do 70km/h. To efekt wielu tragicznych wypadków na tej trasie, do których doszło w ostatnich latach. Sprawdziliśmy jak kierowcy jeżdżą tą drogą po wprowadzeniu ograniczenia.

Zobaczcie sami na filmie. Przypominamy, że cały czas jechaliśmy 70-80 km/h.

Komentarz pozostawiamy Wam.

{flike}

Komentarze   

anon
+17 # anon 2015-10-11 18:01
Dajcie 40 i progi zwalniające, pacany. Jak się nie ma w głowie to i ograniczenie nie pomoże, no ale trzeba czymś budżet zasilać ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Anonim
+8 # Anonim 2015-10-11 18:05
Nic nie pomogło że dali ograniczenie xd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ernest
+7 # ernest 2015-10-11 18:22
czyli , że to wina zarządcy drogi , że ludzie tak zapierdalają? i że drzewa rosną ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
misiek77
+2 # misiek77 2015-10-12 23:38
a granicą też rosną ale nie ma takich wypadków jak pacany nie potrafią jeździc z głową to tak jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kierowca
+14 # Kierowca 2015-10-11 18:41
To ograniczenie spowoduje chyba więcej wypadków, jak ktoś na prostej będzie się ciągną jak niemota 70 km to taki rozpędzony doświadczony kierowca np tira nie będzie się za nim wlec 70!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mdefmo
-1 # mdefmo 2015-10-11 18:48
no widziałem wracając do domu jak redaktor jezdził ze swoją dziewczyną i przeprowadzali taką akcje ;d
a tak poza tym fajna akcja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Szczęść Boże
+6 # Szczęść Boże 2015-10-11 18:58
Głupota kompletna ograniczenie do 70 km/h w takim miejscu, gdzie można spokojnie jeździć 100 km/h całkiem bezpiecznie. Ograniczenie sensowne byłoby na tej trasie jedynie w miejscu, gdzie jest przejazd kolejowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
o my gosh
-10 # o my gosh 2015-10-11 19:09
fotoradar !!!! kto popiera
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
bystry
-6 # bystry 2015-10-11 19:41
fotoradar nawet dwa to by rozwiązało problem co trzeci ma cb radio jak będzie chciał jechać szybko to i tak pojedzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ja20
+4 # ja20 2015-10-11 20:33
napewno wszystkie wypadki jakie były na tej trasie to były przy predkości 90 km/h, a teraz beda się rozpier.... przy 70 hm/h, proponuje wprowadzić ruch pieszy! drzewa wyciać i siatkę postawić, zeby z trasy niewypadli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ixi
+4 # ixi 2015-10-11 20:51
w polsce wszystko załatwia się ograniczeniem prędkości ,na wiosnę znakiem uszkodzenie nawierzchi na odcinku np.14 km. po przejechaniu których jest taki sam następny a nikt nie inwestuje w drogi równe ,szersze z poboczami a 30 czy40 to jeżdzili wołami w XV w. . dziś jadąc autem 50 to jakbyś w miejscu stał, chyba że mowa o,, śmietnikach''
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
twojastara
+5 # twojastara 2015-10-11 22:26
powiem tyle .... wyciąć drzewa , usunąć pnie , poprawić pobocza . Na pewno wyjcie trudniejsze ale ofiar smiertelnych też by było mniej ... a ograniczenie predkosci bedzie powodowac niecierpliwosc u kierowcow za czym idzie będą wyprzedzac kiedy tylko bedzie okazja .... a czym idzie ciągła linia ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
peter
+3 # peter 2015-10-12 16:01
Zgadzam się jak najbardziej,drz ewa wyciąć sprzedać a pieniądze zainwestować w pobocza!!!Cytuję twojastara:
powiem tyle .... wyciąć drzewa , usunąć pnie , poprawić pobocza . Na pewno wyjcie trudniejsze ale ofiar smiertelnych też by było mniej ... a ograniczenie predkosci bedzie powodowac niecierpliwosc u kierowcow za czym idzie będą wyprzedzac kiedy tylko bedzie okazja .... a czym idzie ciągła linia ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Przybyły...
-5 # Przybyły... 2015-10-11 22:37
Jakim trzeba być impotentem umysłowym by nie zwracać uwagi na ograniczenia. Jakim trzeba być impotentem umysłowym by twierdzić że to winne są drzewa i zły stan nawierzchni. Jadać powyżej 100 na tym odcinku trzeba sie liczyć z tym że przyjedzie po was w najlepszym wypadku pogotowie.
W wojsku mówili tak: J...ć, karać, nie wyróżniać!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
peter
0 # peter 2015-10-12 16:06
Zobaczymy co zrobisz jak będziesz jechał przepisów a tu nagle ktoś wyprzedza jadąc na ciebie co zrobisz?- Z jedziesz by uniknąć czołówki prosto do rowu i niestety tam już drzewo cie znajdzie. N8e obrażaj ludzi bo to tu chyba masz deficyt inteligencji...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zawodowy
0 # zawodowy 2015-10-12 02:55
Mobile dobrze wiecie ,że nic nie zmusza kierowcy do ograniczenia prędkości jak fotoradar o czym Wy piszecie jakie drzewa. Drzewa stały stoją i będą stały. Bardzo dobrze że zrobili ograniczenie jakiś postęp jest jeśli nie pomoże to będą działać dalej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
re
-1 # re 2015-10-12 08:38
Ograniczenie wystarczy, teraz trzeba żeby nasi panowie POlicjanci wzięli się do uczciwej pracy i trzesali pomiar prędkości w różnych miejscach na tym odcinku, od razu byłby efekt a ten "niecierpliwy DOŚWIADCZONY kierowca" mógłby okazać się nie tak do końca doświadczony jak zarobiłby kilka mandatów.

Jeździ się przede wszystkim głową, i żadne progi tego nie zmienią. Elo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
nie polak
-2 # nie polak 2015-10-12 08:48
Trzeba być wybitnym debilem by uważać, że wszystko co się ograniczy, za karze, na karze, daje pozytywny tego efekt. Debile, debile i jeszcze raz debile!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! Słów człowiekowi brakuje na tego rodzaju debilizm. Polski my naród, polski ród ale takie debilizmy tylko polak potrafi !!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kuba
0 # kuba 2015-10-12 14:26
przecież tam nie da sie jechać 70km/h... nie droga jest winna a ludzie ale najlepiej ograniczyć prędkość, będzie dobre miejsce do robienia mandatów ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lalala
0 # Lalala 2015-10-12 16:24
Nie no beka mysleliscie ze ro cos da ? Jesli tak to powodzenia..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
news
+2 # news 2015-10-12 19:12
Cieszcie się że jest 70, jak się zacznie w przyszłym roku remont to będzie pewnie 40 :) i parę razy mijanki i światła przez 2 lata.
pzdw.pl/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
bela
+1 # bela 2015-10-12 21:24
ograniczenie plus radar moze cos by dalo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
misiek77
+5 # misiek77 2015-10-12 23:41
nich jeżdżą z rozsądkiem a nie pacany cwaniakują to takie są efekty nie raz tamtędy jeżdżę i nie mogę sobie wyobrazic jak na tak łatwej drodze można spowodowac wypadek trzeba byc całkiem bez mózgim YETY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
anonim_1234
+1 # anonim_1234 2015-10-13 13:31
Według mnie to nie ograniczenie lecz wzmożona kontrola policji na tym odcinku i wszystko by było OK. Nie trzeba by było wprowadzać żadnych ograniczeń. Jakby wiedzieli, że lubią stać na tym odcinku dosyć często to by nikt nie przekraczał tych 90 km/h. Niech zdejmą to 70 km/h i zaczną kontrolować na tym odcinku częściej i w różnych miejscach będzie dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |