70 lat razem! Kamienne gody Joanny i Józefa Mikutrów z Lubaczowa

W poniedziałek 17 czerwca niezwykły jubileusz 70. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego świętowali mieszkańcy Lubaczowa – Joanna i Józef Mikutrowie. Z tej okazji Szanownych Jubilatów odwiedzili Burmistrz Krzysztof Szpyt oraz Anna Gorzelnik - kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Było to niezwykłe spotkanie - wzruszające, pełne ciekawych historii, anegdot i humoru, bo Państwo Joanna i Józef Mikutra to wspaniali, otwarci, radośni ludzie, którzy mają dużo pogody ducha. Niewiele jest par, które mogą pochwalić się tak długotrwałym związkiem małżeńskim.

Państwo Joanna i Józef Mikutra pobrali się czerwcu 1954 roku. Doczekali się trójki dzieci. Śmiało można powiedzieć, że małżeństwo bardzo służy tej niezwykłej parze. Otoczeni kochającą rodziną, wnukami i prawnukami, zdają się cieszyć każdą chwilą. Burmistrz Miasta złożył małżonkom najlepsze życzenia zdrowia i spełnienia osobistych pragnień, gratulując wspaniałego Jubileuszu
Jubilaci zdradzili, że ich receptą na długie i udane małżeństwo jest szacunek, cierpliwość i wzajemna pomoc. Uczucia małżonków pomimo upływających lat nie słabną.

Zdjęcia: Miasto Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.