Ojciec czwórki dzieci walczy z nowotworem. Potrzebuje pomocy

Pan Paweł Szewczuk z miejscowości Prusie w gminie Horyniec-Zdrój walczy z ciężką chorobą nowotworową. Jest honorowym dawcą krwi, ale w tej chwili on sam potrzebuje pomocy.

Paweł Szewczuk ma 44 lata.  W czerwcu 2023 r. zdiagnozowano u niego nowotwór jelita grubego st. IV z przerzutami do wątroby. Obecnie jest poddawany leczeniu chemioterapią, która przynosi powolne efekty jednocześnie wyniszczając cały organizm.

- Diagnoza wskazuje, że z nowotworem będę żył do końca życia, a leczenie chemioterapią będzie długotrwałe. - mówi Pan Paweł

Mieszkaniec Prusia ma 4 synów, a najmłodszy ma zaledwie 1,5 roku. Zawsze udzielał się społecznie. Jest honorowym dawcą krwi z kilkunastoletnim stażem. Niestety, obecnie sam potrzebuje pomocy.

- Wydatki ponoszone na utrzymanie rodziny, jak i również kosztowne leczenie mojej choroby przekraczają nasze możliwości finansowe. - tłumaczy Paweł Szewczuk

O wsparcie finansowe zaapelował także klub KS Zdrój Horyniec

- Tym razem nietypowo ale sprawa jest wielkiej wagi! Tata naszych zawodników z szkółki piłkarskiej KS ZDRÓJ Horyniec-Zdrój zmaga się z ciężką chorobą, osoba o tak wielkim sercu, wychowując wspólnie z żoną czwórkę wspaniałych dzieci potrzebuje naszej  i Waszej pomocy! Znamy Pawła osobiście i nie wyobrażamy sobie żeby nie wesprzeć go w tych trudnych chwilach dla niego i jego rodziny. Na pewno na to zasłużył, zwłaszcza swoją działalnością społeczną. - napisał klub z Horyńca

Jak można pomoc?

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szewczuk, 18809. Szczegóły znajdziecie na stronie fundacji Avalon.

Komentarze   

I
+9 # I 2024-03-02 21:57
Dasz radę. Wiary i wytrwałości!!! Trzymam kciuki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.