W gminie Wielkie Oczy zmodernizują szkołę, salę gimnastyczną oraz boisko wielofunkcyjne

Sala gimnastyczna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Oczach zostanie zmodernizowana fot. dokumentacja projektowaSala gimnastyczna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Oczach zostanie zmodernizowana fot. dokumentacja projektowa

Gmina Wielkie Oczy ogłosiła właśnie duży przetarg na modernizację i budowę budynków na terenie tamtejszego samorządu. Chodzi o pięć zadań, które obejmują m.in. modernizację szkoły i sali gimnastycznej oraz budowę budynku gospodarczego.

Przetarg składa się z 5 osobnych części. Pierwsza obejmuje przebudowę sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Oczach. Modernizacja sali będzie polegała m.in. na cyklinowaniu i naprawy parkietu, malowaniu linii boisk, montażu paneli akustycznych, montażu wewnętrznych rolet okiennych, wymianę liny i drabinki wspinaczkowej, tablicy wyników, bramek do piłki ręcznej. Zostanie również wymienione oświetlenie LEDowe.

Druga część zadania dotyczy przebudowy budynku ZSP w Wielkich Oczach i obejmuje m.in. przystosowanie łazienek do dzisiejszych wymogów wraz z wymianą armatury łazienkowej oraz wykonanie nowych płytek ściennych i podłogowych, wykonanie nowej stolarki drzwiowej, wymianę opraw oświetleniowych, montaż nowej wykładziny PCV, obudowę grzejników, a także montaż indywidualnych szafek ubraniowych.

W ramach tej inwestycji przy budynku ZSP ma zostać również wykonana nowa nawierzchnia z kostki z kostki brukowej o łącznej powierzchni ponad 800m2.

Kolejne zadanie, na które Gmina Wielkie Oczy szuka wykonawcy to budowa budynku gospodarczego przy Urzędzie Gminy w Wielkich Oczach. Chodzi o garaż parterowy o konstrukcji murowanej, kryty blachą profilowaną i łącznej powierzchni użytkowej: 168 m2.

Piąta i ostatnia część to rozbudowa i przebudowa budynku wielofunkcyjnego w Skolinie, która polega na dokończeniu rozbudowy obiektu, ponieważ w tej chwili jest w stanie surowym otwartym.  Etap ten obejmuje: montaż stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie instalacji elektrycznej kanalizacyjnej, wylewki tynki oraz wszelkie prace wykończeniowe.

Termin składania ofert to 4 marca. Planowany termin zakończenia robót planuje się na koniec października tego roku.

Komentarze   

Ada
+1 # Ada 2024-02-18 23:50
W czasie wakacji czy tak jak w Horyńcu? Tam się dba o dzieci:)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.