Święty Mikołaj rozdał prezenty dzieciom z gminy Stary Dzików [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. Gmina Stary Dzikówfot. Gmina Stary Dzików

W poniedziałek (04.12) w Gminnym Ośrodku Kultury pojawił się św. Mikołaj, który rozdał prezenty najmłodszym mieszkańcom gminy Stary Dzików.

W poniedziałek 4 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie odbyło się Spotkanie z Mikołajem. W oczekiwaniu na przybycie św. Mikołaja policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach porozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa na drodze. Dzieci dostały od nich także prezenty - odblaski. Następnie Teatr Eden przedstawił świąteczny spektakl "Najpiękniejszy prezent".

Najważniejszym punktem wydarzenia były jednak wizyta Świętego Mikołaja. Na buziach oczekujących zagościły uśmiechy. Okazało się, że przez cały rok wszystkie dzieci były bardzo grzeczne i wszystkie oczywiście dostały przepiękne prezenty.

- Niestety wszystko co fajne szybko się kończy i nasza wspólna zabawa w mgnieniu oka dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tegoroczne spotkanie i zapraszamy za rok. Mikołaj na pewno nas odwiedzi, a grzeczni znowu dostaną fajne prezenty. – podsumowuje Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie

Zdjęcia: GOK Stary Dzików

Komentarze   

Czy wiadomo?
-14 # Czy wiadomo? 2023-12-06 19:53
Którędy wkroczyła laicyzacja w gminę Dzików? Ksiądz proboszcz już jest be? Oj pracownicy GOK i mieszkańcy!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+11 # Krzysztof Kaiser 2 2023-12-06 21:29
Ale przecież był biskup z Miry :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pisior
+7 # pisior 2023-12-07 05:48
Wytłumaczenie tego skandalu może być takie, że wielebny wziąłby więcej niż te paczki warte. Proste
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmm
0 # Hmm 2023-12-10 21:20
Ja się pytam jak to możliwe że w tej gminie ciągle jakieś inwestycje, jakieś imprezy itp. Tam się ciągle coś dzieje a tu u nas ? Nic kompletnie nic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia