Zostań darczyńcą Szlachetnej Paczki. Rodziny z naszego powiatu czekają na Twoja pomoc

Wolontariusze Szlachetnej Paczki z Lubaczowa poszukują darczyńców, którzy pomogą jeszcze jednej rodzinie z powiatu lubaczowskiego. Do tej pory dzięki zaangażowaniu wolontariuszy udało się zapewnić wsparcie dla 23 rodzin z naszego powiatu.

To już 22. edycja Szlachetnej Paczki czyli programu społecznego, który został utworzony z myślą o rodzinach najbardziej potrzebujących. W ubiegłorocznej edycji programu wsparcie otrzymało ponad 17 tysięcy rodzin, a wartość przekazanych paczek przekroczyła 70 mln złotych, a w pomoc było zaangażowanych ponad 704 tyś. Polaków.

Na stronie szlachetnapaczka.pl publikowane są historie tysięcy rodzin, które potrzebują pomocy, której potrzebują też mieszkańcy powiatu lubaczowskiego. Do bazy Szlachetnej Paczki z naszego powiatu w tym roku trafiło 24 Rodzin, 23 już ma swoich Darczyńców, Aniołów, którzy pomaganie mają we krwi. Jeszcze jedna rodzina czeka na swoich Aniołów, dlatego też lubaczowski sztab Szlachetnej Paczki zachęca do pomagania, bo jak podkreślają wolontariusze "to nas uszlachetniania, daje nam siłę”

Jak pomóc?

  1. Wejdź na tą stronę.
  2. Zapoznaj się z opisami rodziny na stronie. 
  3. Podaj swoje dane kontaktowe i bądź w kontakcie z wolontariuszem – opiekunem wybranej przez Ciebie rodziny. To on udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i wskazówek.
  4. W czasie Finału dostarcz paczki do wybranego przez siebie wcześniej magazynu.

 Więcej informacji znajdziecie na stronie lubaczowskiego sztabu Szlachetnej Paczki.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia