Pani Julia Bednarz ze Starego Dzikowa skończyła 100 lat [ZDJĘCIA]

fot. starydzikow.plfot. starydzikow.pl

20 września mieszkanka Starego Dzikowa, Pani Julia Bednarz, świętowała 100 urodziny. Z tej okazji jubilatkę odwiedzili m.in. poseł Teresa Pamuła oraz wójt gminy Stary Dzików, Tomasz Jabłoński.

To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Julia Bednarz mieszkanka wsi Stary Dzików, obecnie przebywająca w Przeworsku, która 20 września 2023 r. obchodziła swoje 100. urodziny.

Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedzili: Wójt Gminy Stary Dzików Tomasz Jabłoński, Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła oraz Sekretarz Gminy Marek Buczko, którzy w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli listy gratulacyjne, kwiaty oraz upominki. Panią Julię odwiedziła również Anna Rawska-Misztal – Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Lubaczowie, która w imieniu Prezesa KRUS dr Aleksandry Hadzik i własnym przekazała list gratulacyjny i kwiaty.

- Pani Julia, mimo zacnego wieku, cieszy się dobrą formą oraz doskonałą pamięcią. W chwili obecnej przebywa w domu swojej córki. Recepty na długowieczność nie podaje Jubilatka, ale w domu w którym mieszka obecnie daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobą opiekę. To stąd bierze się radość życia Pani Julii oraz życzliwość dla ludzi. Z wielkim wzruszeniem dziękowała za życzenia i odwiedziny. – informuje Gmina Stary Dzików

W końcowych życzeniach skierowanych do Jubilatki Wójt Gminy i Pani Poseł podkreślali, że 100 lat to piękny wiek naznaczony blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, źródło nadziei, z której korzystały, czerpiąc wiedzę, najdroższe jej osoby.

Zdjęcia: starydzikow.pl

Źródło: starydzikow.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.