W Horyńcu-Zdroju odbędą się zawody o tytuł Roztoczańskiego Króla Grzybobrania

W ubiegłym roku Królem Grzybobrania został Pan Stanisław Piersiakfot. Gmina Horyniec-ZdrójW ubiegłym roku Królem Grzybobrania został Pan Stanisław Piersiakfot. Gmina Horyniec-Zdrój

W ostatni dzień września na terenie gminy Horyniec-Zdrój odbędą się zawody o tytuł Roztoczańskiego Króla Grzybobrania 2023. Ruszyły zapisy.

W zeszłorocznej edycji uczestnicy zawodów zebrali ponad 100 kg grzybów, a tytuł powędrował do Pana Stanisława Piersiaka, który zebrał ponad 21 kg grzybów.

Czy w tym roku zostanie pobity rekord? Kto sięgnie po prestiżowy tytuł Roztoczańskiego Króla Grzybobrania? Kto zgarnie atrakcyjne nagrody? Odpowiedź na te pytania poznamy już 30 września, bowiem tego dnia odbędą się zawody o tytuł Roztoczańskiego Króla Grzybobrania 2023. Właśnie rozpoczęto przyjmowanie zapisów.

Warto dodać, że zawody odbędą się na terenie gminy Horyniec - Zdrój w wyznaczonych lasach Nadleśnictwa Lubaczów.

Tytuł Roztoczańskiego Króla Grzybobrania 2023 przyznany zostanie w trzech kategoriach: najwięcej zebranych grzybów – waga (trzy miejsca), największy grzyb (jedna nagroda) oraz eko grzybiarz (jedna nagroda).

Informacje, regulamin i formularz online do zapisów na stronie: www.przystanek.horyniec.info  oraz www.horyniec-zdroj.pl

Organizatorami zawodów są: Przystanek Horyniec, Nadleśnictwo Lubaczów, Gmina Horyniec-Zdrój.

Komentarze   

sołek
+3 # sołek 2023-09-20 06:26
Bogata Gmina stać na wszystko nawet na KRÓLA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.