Tragiczny pożar domu w Cewkowie. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców

W poniedziałek w miejscowości Cewków doszło do tragicznego pożaru, w wyniku którego życie straciła 68-letnia kobieta.  Niestety, dom jest w fatalnym stanie i aby móc w nim zamieszkać konieczny jest gruntowny remont. Rodzina prosi o pomoc.

Jak już informowaliśmy, do dramatycznego pożaru w Cewkowie doszło w poniedziałek przed godziną 16:00. Z nieustalonych dotąd przyczyn w murowanym budynku jednorodzinnym rozprzestrzenił się ogień. Podczas pożaru w domu znajdowały się trzy osoby, starsze małżeństwo wraz z dorosłym synem. Mężczyźni wyszli z pomieszczeń o własnych siłach, przebywającej wewnątrz domu 68-letniej kobiety nie udało się uratować.

Niestety, dom został poważnie uszkodzony. Nie da się w nim mieszkać. Mąż zmarłej kobiety oraz jej syn proszą o pomoc.  W tym celu uruchomiono zbiórkę pieniędzy na remont budynku.

- Niestety dla nas samych będzie to dużym wyzwaniem. Kuchnia oraz pokój spłonęły doszczętnie, jednak koniecznością będzie remont wszystkich pomieszczeń mieszkalnych. To przekracza nasze możliwości finansowe. Dlatego jeśli znajdą się osoby, które zechcą nas wspomóc będziemy niezmiernie wdzięczni. - napisał syn 68-letniej kobiety

Zbiórka prowadzona jest na portalu szczytny-cel.pl (kliknij, aby przejść). W momencie publikacji tego artykułu udało uzbierać się już ponad 2000 złotych.

- Nie da się zapomnieć emocji, które towarzyszą w takiej chwili. Nie da się wymazać z pamięci daty, w której traci się w tak przykry sposób bliską osobę. Chociaż wraz z moim tatą jesteśmy bardzo wstrząśnięci sytuacją jaka się wydarzyła to wiemy, że musimy być silni. Pragniemy móc wrócić do naszego domu i prowadzić w nim godny byt. - prosi o pomoc rodzina

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.