Dni Łukawca i jubileusz 40-lecia miejscowej Unii [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W weekend swoje święto obchodzili mieszkańcy Łukawca. W ramach tego wydarzenia przygotowano szereg atrakcji. Była również huczna impreza z okazji 40-lecia klubu Unia Łukawiec.

Wspólne świętowanie rozpoczęło się już w sobotę (08.07). Tego dnia odbył się rajd rowerowy tzw. "obwodnicą Łukawca". Później rozegrano Gminny Turniej Piłki Nożnej, w którym najlepsi okazali się piłkarze Gwiazdy Wielkie Oczy. Drugie miejsce zajęli gospodarze - Unia Łukawiec, a trzecie Kobylnica Wołoska.

W niedzielę (09.07)  na nowym stadionie miały miejsce oficjalne uroczystości podczas których wręczono odznaczenia piłkarskie, a także rozegrano mecz oldbojów oraz mecz pokazowy młodziki kontra rodzice. Były również występy artystyczne oraz zabawa taneczna z zespołem Hit Hunters.

Nie mogło oczywiście zabraknąć darmowych atrakcji takich jak dmuchany plac zabaw, pokaz sprzętu strażackiego czy wystawa samochodów zabytkowych.

Zdjęcia: Gmina Wielkie Oczy

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.