Przyznano certyfikaty Turystycznej Marki Roztocze

fot. Powiat Lubaczowskifot. Powiat Lubaczowski

Właściciele ponad 80 urokliwych i atrakcyjnych miejsc na Roztoczu otrzymali certyfikaty "Turystyczna Marka Roztocze". Wyróżnienia otrzymały także podmioty z powiatu lubaczowskiego. 

W czwartek (29.06) w siedzibie Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycnej 82 podmioty otrzymało certyfikaty Turystycznej Marki Roztocza. Spośród wydarzeń wyróżnienie otrzymał Festiwal Turystyki Rowerowej "Roztocze Bez granic". Oprócz wspomnianego wyżej festiwalu certyfikaty Marki Roztocze otrzymały obiekty gastronomiczne, noclegowe i gospodarstwa agroturystyczne z terenu Powiat lubaczowskiego: Karczma „Dębowy Dwór” w Rudzie Różanieckiej, Leśna Chata w Kowalówce, Cztery Stawy Kuchnia Natura Relaks w Rudzie Różanieckiej, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Hucie Różanieckiej, Chutor Gorajec w Gorajcu, Wiśniowa Górka w Świdnicy, Dzikowisko w Nowinach Horynieckich, Cztery Stawy Glamp w Rudzie Różanieckiej oraz ToTu Roztocze w Hucie Różanieckiej oraz atrakcje: Ekoszlak – poznawczy szlak dziecięcy w Gorajcu, Kompleks Basenowy „Wodny Świat” w Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju, Centrum Koncertowo-Wystawiennicze w Narolu, Schrony Linii Mołotowa, Zespół Cerkiewny w Radrużu, Pałac Łosiów w Narolu oraz Rollrent – wypożyczalnia rowerów, hulajnóg, motocykli elektrycznych.

Przyznany FTR „Roztocze bez granic” certyfikat potwierdza, że wydarzenie w sposób wyjątkowy realizuje potrzeby turystów, uwzględniając w swojej ofercie kulturę, walory przyrodnicze, produkty regionalne i inne charakterystyczne dla Roztocza wartości, przyczyniając się do wzmacniania jego potencjału turystycznego .

- Projekt budowania Turystycznej Marki Roztocze został zapoczątkowany w 2020 roku i stał się kluczowym działaniem wzmacniającym turystyczny potencjał Roztocza na całym jego obszarze, zarówno w województwie lubelskim jak i podkarpackim. W ramach tego działania LROT zaprosiła do współpracy obiekty noclegowe, agroturystyki, atrakcje turystyczne, obiekty gastronomiczne, a w roku bieżącym również wydarzenia, które przyczyniają się do promocji walorów Roztocza. - czytamy na stronie Powiatu Lubaczowskiego

LROT stale promuje certyfikowane podmioty, skupiając się na wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji takich jak Facebook (Roztocze Travel) czy Instagram (roztocze_travel), aby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Dodatkowo strona internetowa www.roztoczetravel.pl pełni rolę informacyjną w promocji Marki Roztocze. Turyści znajdą na niej informacje o certyfikowanych miejscach i wydarzeniach na terenie Roztocza. Poprzez organizację wspólnych wydarzeń czy kampanii promocyjnych LROT chce dążyć do zwiększenia świadomości o Miejscach i Wydarzeniach Marki Roztocze tak, by były one rozpoznawalne i doceniane przez szerokie grono turystów.

Zdjęcia: Powiat Lubaczowski

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.