Stary Dzików: Placówka Banku Spółdzielczego w Lubaczowie zmieniła swoje oblicze [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Od lewej wiceprezesowie Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie Stanisław Goraj i Piotr Żmurko oraz prezes Paweł Kapel.Od lewej wiceprezesowie Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie Stanisław Goraj i Piotr Żmurko oraz prezes Paweł Kapel.

W poniedziałek rano (19.06) po gruntowej modernizacji Bank Spółdzielczy w Lubaczowie otworzył oddział w Starym Dzikowie. Z tej okazji na klientów czekały konkursy z nagrodami, a także smaczny poczęstunek.

Remont oddziału w Starym Dzikowie trwał ponad miesiąc. W tej chwili obiekt jest nowoczesny i przede wszystkim przyjazny dla klientów. Z okacji otwarcia zmodernizowanej placówki Bank Spółdzielczy w Lubaczowie przygotował konkursy z nagrodami. Do wygrania były m.in. akcesoria domowe i komputerowe. 

- Ponowne otwarcie zmodernizowanego, nowoczesnego Oddziału naszego banku w Starym Dzikowie to domknięcie kilkuletniego procesu inwestycyjnego, który pozwolił nam na przystosowanie się do aktualnych trendów stacjonarnej obsługi Klientów w bankach. - mówi Stanisław Goraj Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie 

Do korzystania z usług oddziału w Starym Dzikowie zaprasza wiceprezes Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie:

- Możemy z dumą i nieukrywaną satysfakcją stwierdzić, że komfort usługi doskonale uzupełni profesjonalizm, wiedzę i kompetencję naszych pracowników. Jednocześnie serdecznie zachęcamy wszystkich Klientów do odwiedzenia naszej placówki, gdzie czeka na Was atrakcyjna oferta handlowa. - zachęca Piotr Żmurko 

Do odwiedzenia wyremontowanej placówki zaprasza Dyrektor Oddziału Elżbieta Jędruchów:

- Nowoczesny wizerunek placówki w  Starym Dzikowie to gwarancja najwyższych standardów obsługi poprzez zwiększenie komfortu i wygody dla Klientów. Połączenie pięknego wystroju z fachową obsługą to kolejny krok w zacieśnianiu więzi: Klient – Bank.”Przyjdź -  Poznaj Nas na Nowo - zapraszamy! -  mówi Elżbieta Jędruchów

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie to jeden z największych banków spółdzielczych w województwie podkarpackim. To instytucja z ponad stuletnią tradycją, głęboko zakorzeniona w lokalnym społeczeństwie. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie to nowoczesny bank, zbudowany na wiarygodności i zaufaniu Klientów. Ponadto bank jest zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości SA., jest także członkiem Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS.

W tej chwili bank ma oddziały w Rzeszowie, Starym Dzikowie, Tomaszowie Lubelskim, a także filie w Cieszanowie, Horyńcu-Zdroju , Oleszycach oraz Wielkich Oczach.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.