Za nami pełen atrakcji Piknik Rodzinny w Oleszycach [FOTORELACJA]

fot. ZLUBACZOWA.PLfot. ZLUBACZOWA.PL

W niedzielę (11.06) na stadionie sportowym w Oleszycach odbył się II Piknik Rodzinny zorganizowany przez Parafię Narodzenia NMP w Oleszycach.

Na niedzielny piknik przygotowano wiele atrakcji dla młodszych i starszych. Były koncerty, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Nie mogło zabraknąć dmuchańców, malowania twarzy oraz oczywiście gier i zabaw. Ciekawostki o lasach opowiadali leśnicy z Oleszyc, a strażacy zaprezentowali swój sprzęt. Było też stoisko policjantów. Niewątpliwie zachwyceni byli fani dobrego jedzenia, bowiem na tą okazje panie z lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich przygotowały potrawy kuchni polskiej, niemieckiej, węgierskiej, a nawet argetyńskiej.

Zobaczcie nasza fotorelację:

Komentarze   

Ziomal
-5 # Ziomal 2023-06-12 14:56
Sadzać dziecko na masce samochodu to czysta durnota. Zjeżdżalnia była obok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+2 # Krzysztof Kaiser 2 2023-06-12 20:03
Cytuję Ziomal:
Sadzać dziecko na masce samochodu to czysta durnota. Zjeżdżalnia była obok.


Oj Ziomal. Nie spinajmy się za byle co. Co innego jakby ten mały nie miał asekuracji a babcia czy ciocia go trzymała do zdjęcia. Już nie szukajmy dziury w całym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia