Ratują życie i pomagają. W niedzielę będą świętować. Przed nami Powiatowe Święto Strażaka

fot. zlubaczowa.plfot. zlubaczowa.pl

Już w najbliższą niedzielę (14.05) w Nowinach Horynieckiej ruszą uroczystości związane z Powiatowym Świętem Strażaka. Podczas obchodów zostaną wręczono odznaczenia zasłużonym strażakom.

Powiatowe Święto Strażaka w Horyńcu-Zdroju to coroczne wydarzenie, które ma na celu uhonorowanie i docenienie pracy strażaków z powiatu lubaczowskiego.

Tradycyjnie uroczystości rozpoczną się w niedzielę (14.05) o godz. 14:30 uroczystą mszą św. w Nowinach Horynieckich. Następnie strażacy przejdą do Parku Zdrojowego w Horyńcu-Zdroju, gdzie o godz. 16:30 rozpocznie się uroczysty apel, podczas którego zostaną wręczono nagrody oraz odznaczenia za szczególne osiągnięcia w ratowaniu ludzkiego życia i mienia.

Po części oficjalnej odbędzie się piknik strażacki, a w programie występy Orkiestry Dętej z Cieszanowa, grupy wokalnej z GOK Stary Dzików oraz grupy tanecznej GOK Horyniec-Zdrój.

Zobaczcie, jak świętowali strażacy z powiatu lubaczowskiego w 2022 roku.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.