Kolejni zdolni młodzi ludzie otrzymali stypendia od Fundacji Banku Spółdzielczego w Lubaczowie

fot. Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowiefot. Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie

We wtorek (11.04) w siedzibie Fundacji Banku Spółdzielczego w Lubaczowie siedmioro młodych i zdolnych ludzi otrzymało stypendia pomostowe na I rok studiów.

Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie od lat wspiera młodych ludzi – uczniów i studentów w rozwoju edukacyjnym i społecznym. Oprócz Programu Stypendialnego dla uczniów z powiatu lubaczowskiego uczestniczy również w przyznawaniu stypendiów dla młodych ludzi, którzy chcą kontynuować naukę na uczelniach wyższych. 

Program Stypendiów Pomostowych jest jednym z największych pozarządowych programów stypendialnych w Polsce, w ramach którego studenci pochodzący ze wsi i małych miejscowości, z niezamożnych rodzin mogą otrzymać stypendium na I rok studiów oraz wsparcie finansowe w dalszych latach edukacji akademickiej. Od kilku lat w gronie partnerów programu jest Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. 

Stypendia w wysokości 7 tysięcy złotych na I rok studiów otrzymali: Joanna Huk, Maja Potuczko, Gabriela Kulczycka, Karolina Bojarska, Wiktoria Mańczak, Andrzej Chapko oraz Patryk Lewicki.

Realizatorem Programu jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, natomiast autorem i partnerem strategicznym Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.