Pani Aniela z Łukawca skończyła 100 lat!

fot. Gmina Wielkie Oczyfot. Gmina Wielkie Oczy

Pani Aniela Panek z Łukawca w dniu 4 kwietnia 2023 r. świętowała swoje setne urodziny. Mieszkanka gminy Wielkie Oczy jubileusz obchodziła w towarzystwie wyjątkowych gości.

Z upominkami i życzeniami do Pani Anieli zawitali: Teresa Pamuła – Poseł na Sejm RP, Albert Hawrylak - Wójt Gminy Wielkie Oczy, Genowefa Strojna – Kierownik USC w Wielkich Oczach, Anna Rawska-Misztal – Kierownik KRUS Lubaczów, a także Stanisław Mokrzycki – sołtys Łukawca.

- Serdeczne wyrazy szacunku dla Pani Anieli za wyjątkowy jubileusz. A na kolejne lata życzymy dużo zdrowia, uśmiechu oraz przeżycia jak najwięcej pięknych chwil w gronie najbliższych! - życzą Urzędnicy z Gminy Wielkie Oczy

Co ciekawe pod koniec 2022 roku, w województwie podkarpackim mieliśmy 117 osób, które pobierały z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat. Natomiast w powiecie lubaczowskim takie świadczenia do końca 2022 roku pobierało 2 osoby, zatem pani Aniela jest 3 stulatką w naszym powiecie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym artykule.

Zdjęcia: Gmina Wielkie Oczy

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.