Już po raz piąty z Lubaczowa wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa

fot. facebook.com/WIO.EDKfot. facebook.com/WIO.EDK

W piątek 31 marca już po raz piąty z Lubaczowa wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Tegorocznym hasłem EDK jest „Idę, bo szukam nadziei”.

Tegoroczna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w naszym regionie zaplanowana jest na piątek 31 marca. Wierni w pieszą wędrówkę wyruszą z kościoła pw. św. Karola Boromeusza w Lubaczowie. W tym roku trasa liczyć będzie liczyć 47 kilometrów i prowadzi przez Dachnów, Cieszanów, Doliny, Rudę Różaniecką, Hutę Różaniecką, Susiec, Oseredek, Hamernię. Koniec trasy będzie znajdował się w Józefowie, w tamtejszym kościele Niepokalanego Poczęcia NMP.

Każdy kto chce wziąć udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej może zgłosić się za pomocą formularza znajdującego się na stronie EDK. Wystarczy podać swoje dane, oraz wybrać region i trasę, która nas interesuje.  Do tej pory na Ekstremalną Drogę Krzyżową zapisało się już ponad 140 osób.

Więcej informacji znajdziecie na facebookowym profilu EDK Lubaczów.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia