Kwiaty, podziękowania i życzenia. Dzień Kobiet w Gminie Lubaczów [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. Artur Brzyski, Gmina Lubaczówfot. Artur Brzyski, Gmina Lubaczów

Piękne kwiaty, podziękowania i życzenia otrzymały Panie uczestniczące w gminnych obchodach Dnia Kobiet, które odbyły się w minioną niedzielę w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

W uroczystości udział wzięły Panie pełniące funkcję radnych, sołtysów, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich, Klubów Seniora, Panie z Zespołu Śpiewaczego „Niespodzianka”, Zespołu Pieśni i Tańca „Kresy”. Na spotkaniu były również obecne Panie: Dyrektorki szkół i przedszkola, Domu Pomocy Społecznej i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Panie z Gminnej Biblioteki Publicznej i Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaczowie. W wydarzeniu udział wzięły także kobiety czynnie zaangażowane w działalność gospodarczą, artystyczną, społeczną, charytatywną, rekreacyjno-sportową oraz osoby z pasją.

Spotkanie rozpoczął występ kabaretu „A-JAK” z Krakowa z najnowszym programem pn. „Matka jest tylko jedna”.

W swym wystąpieniu Pan Wiesław Kapel- Wójt Gminy Lubaczów podziękował Paniom za dotychczasową pracę zawodową, krzewienie kultury i tradycji, zaangażowanie społeczne oraz owocną współpracę z samorządem gminnym. Podsumowując ostatnie dwa lata wyraził wdzięczność za zaangażowanie się w szycie maseczek w okresie pandemii, jak również w pomoc uchodźcom z Ukrainy na punkcie recepcyjnym w Krowicy Samej oraz miasteczku namiotowym w Budomierzu. Następnie wraz z Panem Krzysztofem Koziołem – Zastępcą Wójta oraz Stanisławem Wosiem – Sekretarzem Gminy obdarował Panie okolicznościowymi laurkami oraz kwiatami. Życzenia Paniom złożyła również goszcząca na uroczystości Pani Teresa Pamuła- Poseł na Sejm RP. Miłym akcentem tego wieczoru były występy wokalne młodych artystek z Gminy Lubaczów – Marty Rawskiej, Amelii Tabaczek oraz Małgorzaty Baran.

- Ten wyjątkowy wieczór był symboliczną formą podziękowania wszystkim Paniom za ich dobroć, szczerość i szeroką pojętą aktywność na rzecz lokalnego środowiska i rozwój Naszej Małej Ojczyzny. - podsumowuje niedzielne wydarzenie Gmina Lubaczów

Zdjęcia: Artur Brzyski, Gmina Lubaczów

Komentarze   

Jacek
-13 # Jacek 2023-03-07 13:21
Piękna impreza dla najbardziej zasłużonych w gminie.Tak powinno być. A jak pięknie prezentują się te Panie z Karolówka, no i oczywiście Pani Przewodnicząca Rady Powiatu, też z Karolówka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mój głos
-4 # Mój głos 2023-03-08 08:58
Patrzę na grube palce i s
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.