Jubileuszowy Wieczór Kobiet w Oleszycach [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W niedzielę (05.03) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach odbyła się Jubileuszowa, X edycja Wieczoru Kobiet.

Podczas wydarzenia publiczność mogła wysłuchać prelekcji zaproszonych specjalistów. Magdalena Bądek opowiedziała o koncepcie "Studio Figura",  Diana Samagalska przedstawiła wykład "Szkodliwość światła niebieskiego i promieniowania UV oraz sposoby ochrony wzroku przed ich nadmiarem", natomiast Izabela Andruszewska zaprezentowała "Małe ABC detoksykacji organizmu". Były tez porady dla mam, bowiem Kinga Wojtas-Bończak zaprezentowała jak nosić dzieci za pomocą chust. 

Nie zabrakło części rozrywkowej. Na scenie wystąpił zamojski zespół "Gdzie diabeł nie może". 

W trakcie wydarzenia zorganizowano również stoiska eksperckie, gdzie każda z zainteresowanych Pań  mogła skorzystać z konsultacji i drobnych zabiegów. Wieczór zakończyło losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów wydarzenia.

"Wieczór Kobiet" zorganizowali: Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.