W Oleszycach otwarto stację paliw MOYA [ZDJĘCIA]

W Oleszycach, przy ul. Kolejowej 1 została otwarta kolejna stacja sieci MOYA. Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Nie zabrakło, co oczywiste, konceptu gastronomiczno-kawiarnianego Caffe MOYA, w którym można zjeść szybki i smaczny posiłek oraz wzmocnić się aromatyczną kawą. Z okazji otwarcia na klientów czekają atrakcyjne promocje!

Oprócz najwyższej jakości paliw, z certyfikatem „TankQ”, stacja kierowcom oferuje kompresor, odkurzacz i bezdotykową myjnię, a dodatkowo „truckersi” mogą skorzystać z szybkiego wlewu diesla oraz płynu AdBlue z dystrybutora.

Stacja MOYA w Oleszycach wyposażona jest w świetnie zaopatrzony, wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy i napojów. Nie brakuje w nim także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe MOYA z kolei klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko – idealnie do kawy.

Stacja czynna jest siedem dni w tygodniu w godzinach 5:00-23:00.

Z okazji otwarcia stacji, klienci mogą skorzystać z wyjątkowych promocji! Od 25 do 27 stycznia br. cena 1 litra paliwa będzie niższa o 20 gr (z wyłączeniem LPG i ON MOYA Power), a do każdego tankowania oferowana jest kawa za 1 zł! Dodatkowo, od 28 do 30 stycznia obowiązuje rabat na hot-dogi – dwie sztuki można zakupić za jedyne 9 zł. Z kolei od 31 stycznia do 2 lutego do wyczerpania zapasów, przy zatankowaniu 10 l paliwa można odebrać napój energetyzujący MOYA energia za 1 grosz!

Zapraszamy na stację paliw MOYA do Oleszyc!

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.