Kiermasz Świąteczny na lubaczowskim Rynku [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Pyszne jedzenie, zapach świeżo pieczonego ciasta, świąteczne dekoracje i magiczna atmosfera to tylko niektóre z atrakcji jakie w przedświąteczny czwartek 22 grudnia można było spotkać na Rynku Miejskim w Lubaczowie podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogli nabyć pyszne domowe ciasta, tradycyjne świąteczne potrawy, miody, oleje, sery, ozdoby Bożonarodzeniowe i świąteczne upominki. 

Życzenia mieszkańcom Powiatu Lubaczowskiego złożyli starosta lubaczowski Zenon Swatek oraz wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel.

Nie zabrakło również nieodłączonego elementu świąt Bożego Narodzenia, czyli Betlejemskiego Światła Pokoju, z którym przybyli lubaczowscy harcerze.

Zdjęcia: Gmina Lubaczów

Komentarze   

polak2010
0 # polak2010 2022-12-24 17:40
Wesołych świąt Bożego Narodzenia niech się spełnią wszystkie życzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser
+4 # Krzysztof Kaiser 2022-12-24 21:24
Wzajemnie :) Wszystkiego najlepszego na święta, spełnienia ,,opłatkowych" życzeń i w Nowym Roku 2023 wielu sukcesów i realizacji zamierzonych planów :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ono
+3 # ono 2022-12-27 20:30
oby pis juz sie skonczył....cze go wszystkim zycze!!...dosc tego złodziejstwa!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.