77-latek z gminy Stary Dzików skazany na 3,5 roku więzienia za gwałcenie 6-letniej wnuczki

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.comZdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Na karę 3,5 roku pozbawienia wolności skazał w poniedziałek Sąd Okręgowy w Przemyślu 77-letniego mieszkańca gminy Stary Dzików za doprowadzenie przemocą, więcej niż jeden raz, swojej 6-letniej wnuczki do obcowania płciowego.

W poniedziałek przed przemyskim sądem okręgowym zakończył się proces w sprawie 77-letniego mieszkańca gminy Stary Dzików, który miał więcej niż jeden raz gwałcić swoją 6-letnią wnuczkę. Miało do tego dochodzić w okresie od maja 2020 do czerwca 2021.

Proces, z uwagi na charakter sprawy i dobro pokrzywdzonej dziewczynki, toczył się przy drzwiach zamkniętych. Ostatecznie Sąd w Przemyślu skazał 77-latka za zarzucane mu czyny na 3,5 roku więzienia.

- Mężczyzna ma także zapłacić pokrzywdzonej dziewczynce 10 tys. zł nawiązki. Decyzją sądu dziadek nie może też przez 10 lat kontaktować się z pokrzywdzoną i zbliżać do niej na odległość mniejszą niż 10 metrów. Musi też opuścić na okres 10 lat dom, w którym mieszkał wspólnie m.in. z pokrzywdzoną wnuczką i jej rodzicami. – informuje PAP

Wyrok nie jest prawomocny. Stronom przysługuje złożenie apelacji od wyroku.

Źródło: PAP

Komentarze   

Pppp
+11 # Pppp 2022-12-05 18:48
Skonczony bydlak!!! Z pierdla juz nie wyjdziesz chyba ze w trumnie. Tam ci dadza popalic. Co za swir
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
+7 # polak2010 2022-12-05 18:55
Coś strasznego. Zwyrodnialec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pppp
+9 # Pppp 2022-12-05 21:12
Wiem ze to niemożliwe ale kara smierci dla tego smiecia,odpadu ludzkiego. Ja jeszcze mam z moich podatków placic na utrzymanie takiego podczłowieka? Nie ma żadnych zoltych papierow, stryczek od razy i spalic scierwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pppp
+10 # Pppp 2022-12-05 21:14
3.5 roku to jest smiech na sali. I to jest wymiar sprawiedliwości ? Mam nadzieję że minister Ziobro się tym zajmie. Skandaliczny wyrok
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser
+5 # Krzysztof Kaiser 2022-12-05 22:36
Dobrze, ze ktoś taki został skazany. Oby te wydarzenia nie wywarły trwałych problemów w relacjach damsko-męskich w przyszłość bo przy czymś taki to właśnie ta ,,normalność" życia cierpi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
a
-5 # a 2022-12-06 22:41
Ludzie!!!! Na miłość boską. O czym wy piszecie. Jaki bydlak? Jaki pierdel? Jaki zwyrodnialec? Zwierzęta nie posuwają się do takiego poziomu!!! Ani to człowiek, ani to zwierzę. Na to coś nie ma określenia!!! Moim zdaniem wzmocnić temu czemuś słuch, doprowadzić do tej samej miejscowości w której mieszkał. Drewutnia 2x2. czas przebywania- tylko na sen i krótki odpoczynek w dzień. Pół godzinki(to i tak luksus). I między tych ludzi z którymi "żył" tak długo. To byłaby prawdziwa kara dla tego czegoś. Dlaczego nikt z Was nie wspomniał o tej dziewczynce!!! Mam nadzieję, że nie ale najczęściej psychika nie wytrzymuje, lub wraca po latach. Chcecie karać - karajcie. To nie ma najmniejszego znaczenia!!! Spróbujcie przynajmniej w jakimkolwiek stopniu pomóc tej niewinnej istocie!!! Kogo na to stać oprócz komentowania? I ode mnie dodatek dla "Krzysztof Kaiser" relacje damsko-męskie i wpływ ??? Na kogo ...na ciebie??? w przyszłości !!!! oby cię dziadek w...!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser
+1 # Krzysztof Kaiser 2022-12-07 21:39
Cytuję a:
Ludzie!!!! Na miłość boską. O czym wy piszecie. Jaki bydlak? Jaki pierdel? Jaki zwyrodnialec? Zwierzęta nie posuwają się do takiego poziomu!!! Ani to człowiek, ani to zwierzę. Na to coś nie ma określenia!!! Moim zdaniem wzmocnić temu czemuś słuch, doprowadzić do tej samej miejscowości w której mieszkał. Drewutnia 2x2. czas przebywania- tylko na sen i krótki odpoczynek w dzień. Pół godzinki(to i tak luksus). I między tych ludzi z którymi "żył" tak długo. To byłaby prawdziwa kara dla tego czegoś. Dlaczego nikt z Was nie wspomniał o tej dziewczynce!!! Mam nadzieję, że nie ale najczęściej psychika nie wytrzymuje, lub wraca po latach. Chcecie karać - karajcie. To nie ma najmniejszego znaczenia!!! Spróbujcie przynajmniej w jakimkolwiek stopniu pomóc tej niewinnej istocie!!! Kogo na to stać oprócz komentowania? I ode mnie dodatek dla "Krzysztof Kaiser" relacje damsko-męskie i wpływ ??? Na kogo ...na ciebie??? w przyszłości !!!! oby cię dziadek w...!!!!


Po pierwsze. Piszesz, że nikt nie odnosi się do sytuacji tej małej dziewczynki. Ja się do tego właśnie odniosłem. Gwałt wywiera wielkie szkody w psychice ofiary. Potem taka osoba nie potrafi nawiązać odpowiedniej relacji czy założyć rodziny bo cały czas ten gwałt wraca i co nawet po latach co sam lub sama bi nie wiem jakiej jesteś płci napisałeś/napis ałaś. O to chodzi w mojej wypowiedzi jeśli nie rozumiesz o czym piszę. Na przyszłość, więc pohamuj swoją emocje bo pouczasz a sam na końcu komentarza sam siebie ,podpaliłeś" beż potrzeby. A co do pomocy tej dziewczynce jeslinjej potrzebuje to od tego jest psycholog i pomoc psychologiczna a nie jakieś osoby trzecie co tylko jeszcze bardziej będą niepotrzebnie tę sprawę komplikować i narobić jeszcze więcej szkód.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
a
-3 # a 2022-12-07 23:12
Po pierwsze- tak piszę, że nikt nie odnosi się do sytuacji tej niewinnej istoty. Bo taka jest prawda ! Kto w komentarzach napisał "współczuję!"
Po drugie - umiejętność czytania ze zrozumieniem w XXI zanika. Co zauważyłem dosyć szybko.
Po trzecie - twierdzisz, że się odnosisz! No to fajnie brzmi...Najlepi ej gdybyś spotkał się z tym niewinnym dzieckiem i powiedział:< Słuchaj !!!Nie przejmuj się dziadek dziadkiem, ale pamiętaj o relacjach damsko-męskich!!!!>
Po czwarte - wskażesz komentarz n napisami "współczuje"
Po piąte - szukaj dalej
pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser
+2 # Krzysztof Kaiser 2022-12-08 21:03
Cytuję a: