Święty Mikołaj na Rynku w Lubaczowie!

W najbliższą sobotę (03.12.) na lubaczowskim Rynku będzie można spotkać Świętego Mikołaja. Tego dnia organizatorzy przygotowali wiele atrakcji towarzyszących.

Święty Mikołaj do Lubaczowa przyjedzie w sobotę około godziny 16:00. Na lubaczowskim Rynku rozda on dzieciom prezenty.  Oprócz spotkania ze Świętym Mikołajem, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Będą występy artystyczne dzieci, animacje, zabawy i gry oraz tańce z profesjonalną instruktorką. Będzie też możliwość wykonania sesji zdjęciowej z Mikołajem. Nie zabraknie także przepysznego jedzenia.

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko otrzymało prezent od Św. Mikołaja musisz wpłacić m.in. 5 zł na konto Lubaczowskiego Centrum Inicjatyw Społecznych "Nasza Przyszłość", następnie przynieść podpisany prezent w dniach 1- 2 grudnia do siedziby Hufca ZHP Lubaczów, która znajduje się na ul. Rynek, pierwsze piętro nad Loktrasem w godzinach między 16:00 - 18:00.

Szczegóły znajdziecie na plakacie:

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.