Tomasz Siryk powraca do Pogoni-Sokoła Lubaczów

Tomasz Siryk fot. MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów Tomasz Siryk fot. MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów

Po 10 latach do MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów wraca wychowanek klubu bramkarz Tomasz Siryk. Ostatnio 25-latek występował w III-ligowym klubie MKS Czarni Połaniec.

Tomasz Siryk to bramkarz z rocznika 98, występujący od najmłodszych lat w młodzieżowych drużynach klubu z Lubaczowa. Mierzący 186 cm zawodnik dzięki wyśmienitym występom jesienią 2014 roku przeniósł się do Akademia Piłkarska MKS Polonia Warszawa, a następnie występował w pierwszym zespole stołecznej drużyny. Przed sezonem 2018/2019 Lubaczowianin zasilił szeregi III-ligowej Wólczanka Wólka Pełkińska w której wystąpił 18 razy w pierwszym składzie i raz wchodząc na drugie 45 minut. W tym czasie 7 razy zachowywał czyste konto. W kolejnym sezonie Siryk zmienił barwy na JKS Jarosław, gdzie na boiskach IV Ligi bronił przez 2 sezony. Jesienią 2021 roku bramkarz zmienił klub na MKS Czarni Połaniec zaliczając 28 występów na boiskach III ligi, 9 razy zachowywał czyste konto. 

-  Tomasz Siryk do MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczowa przenosi się na zasadzie transferu definitywnego. - informuje MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

NAJBLIŻSZE MECZE

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

     

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.