Mateusz Kubiszyn powalczy na gali Gromda 10

Organizatorzy gali GROMDA zaprezentowali pierwszego zawodnika, który zmierzy się w walce na gołe pięści. Będzie to zwycięzca pierwszego turnieju, lubaczowianin Mateusz Kubiszyn.

Mateusz Kubiszyn w ringu GROMDY zadebiutował 28 sierpnia 2020 roku. Trzykrotny Mistrz Świata w kickboxingu oraz wielokrotny Mistrz Polski tego wieczora zwyciężył w turnieju pokonując trzech przeciwników z rzędu.

Podczas gali GROMDA 3 która odbyła się w grudniu 2020 roku, w walce wieczoru doszło do starcia zwycięzców pierwszej oraz drugiej części turnieju. W ringu Mateusz „Don Diego” Kubiszyn znokautował faworyzowanego Krystiana „Tysona” Kuźmę w trzeciej rundzie, dzięki czemu stał się pierwszym w historii zwycięzcą wielkiego turnieju.

Zobaczcie tę walkę:

Jubileuszowa 10 edycja gali GROMDA odbędzie się już 2 września. Organizatorzy poinformowali, że weźmie w niej udział Mateusz Kubiszyn. Z kim się zmierzy? Dowiemy się niebawem.

Czym jest GROMDA?

Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi brak kategorii wagowych.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.