Fatalna passa MKS Pogonii-Sokół Lubaczów, przegrywają trzeci mecz z rzędu

To trzecia porażka piłkarzy MKS Pogoń Sokół Lubaczów z rzędu. Tym razem drużyna z Lubaczowa przegrała na wyjeździe z tamtejszą Zadąbrowie 2:0. Pogoń, przed rundą wiosenną plasowała się w połowie tabeli w „O klasie”, teraz niebezpiecznie szybko zbliża się do strefy spadkowej.

W dniu 13.04.2014 r. Wesoła Zadąbrowie pokonała na własnym boisku drużynę Pogoni - Sokół Lubaczów 2:0. Drogę do bramki gości, podobnie jak w pierwszym spotkaniu w Lubaczowie, znaleźli najlepsi strzelcy Wesołej - Konrad Demski i Kamil Hołub. Pierwszy - wykorzystał zamieszanie pod bramką Łakomego, mocnym strzałem nie dając szans bramkarzowi, drugi - umieścił piłkę w pustej bramce po samotnym rajdzie od połowy boiska. Wszelkie ataki gości zatrzymywały się na pewnie grającej defensywie z Zadąbrowia, bądź świetnie interweniującym bramkarzu Wesołej. Zespół Roberta Tyrawskiego odnosi więc pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej, radząc sobie z kolejnymi problemami kadrowymi.

Wesoła przełamuje serię 5. spotkań bez zwycięstwa w lidze i odrabia część strat do reszty stawki.

Wesoła Zadąbrowie – MKS Pogon Sokół Lubaczów 2:0

Skrót z meczu:

Tabela:

Tabela: lubaczowskapilka.futbolowo.pl

W kolejnej kolejce piłkarze z Lubaczowa zagrają u siebie z Radymnem. Czeka ich trudny mecz bowiem MKS Radymno aktualnie plasuje się na 5 miejscu w tabeli.

Źródło: zlubaczowa.pl, wesola.futbolowo.pl

{flike}

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane