Remis Pogoni-Sokoła Lubaczów z Izolatorem Boguchwałą. 5 punków starty to lidera

Mecz między Pogonią-Sokołem Lubaczów a Izolatorem Boguchwała zakończył się remisem 0:0. Choć gospodarze dwukrotnie umieścili piłkę w siatce, sędzia unieważnił obie bramki, zauważając spalonego.

Po początkowym rozpoznaniu obu drużyn, miejscowi szybko przejęli inicjatywę i groźnie ruszyli do ataku. Bramkarz gości uratował sytuację, wyłuskując piłkę sprzed Kamila Matofija w ostatniej chwili. Choć gospodarze dominowali przez większość czasu gry, to brakowało im precyzji w decydujących podaniach. W 37. minucie z rzutu wolnego przymierzył Grzegorz Gawle, jednak golkiper "Izolacji" nie miał żadnych problemów z wyłapaniem tej piłki. Do końca pierwszej połowy żadna z drużyn nie stworzyła już klarownej sytuacji bramkowej.

Po przerwie Mateusz Jezierski zdobył gola, lecz jego trafienie zostało anulowane z powodu spalonego. Chwilę później Vladyslav Roslyakov próbował szczęścia strzałem z pola karnego, ale golkiper gości był czujny. Pomimo sporadycznych prób, drużyna gości nie potrafiła znaleźć skutecznego sposobu na pokonanie obrony gospodarzy. Na kwadrans przed końcem meczu Paweł Hass uderzył z dystansu, jednak bramkarz gości wybił piłkę na rzut rożny.

Cztery minuty później po główce Sebastiana Dudy piłka znalazła drogę do bramki, jednak i tym razem sędzia odgwizdał spalonego. Ostatecznie żadna z drużyn nie była w stanie przechylić wyniku na swoją korzyść i mecz zakończył się remisem.

sobota, 13 kwiecień 2024
JKS Jarosław 2 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
17:00 | Jarosław

Pogoń-Sokół Lubaczów: Pogoń-Sokół Lubaczów: Siryk – Gul, Rębisz, Dziadosz (46 Jezierski), Grabowski, Roslyakov (77 Basznianin), Matofij (70 V. Guedes), Rop (64 Król), L. Guedes, Gawle (70 Hass), Duda

W tej chwili Pogoń-Sokół Lubaczów zajmuje 4. miejsce w IV lidze.

W następnej kolejce Pogoń-Sokół zagra na wyjeździe z liderem - Cosmosem Nowotaniec. To niewątpliwie będzie niezwykle istotne spotkanie w kontekście walki o trzecią ligę. Mecz odbędzie się 23 marca o godzinie 16:00 (sobota)