Pogoń wzmacnia się na IV ligę. Kamil Rębisz z Wisłoki Dębica nowym zawodnikiem

Były zawodnik 3-ligowej Wisłoki Dębica Kamil Rębisz będzie grał w Pogoni-Sokole Lubaczów. Poinformował w poniedziałek klub.

Kamil to 25-letni pomocnik, który swoje pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w Stal Nowa Dęba, której barw bronił do wiosny 2017 roku. Najpierw w grupach młodzieżowych, a następnie w seniorskiej drużynie, występując na boiskach IV Ligi Podkarpackiej. W sezonie 2017/2018 zasilając na zasadzie wypożyczenia ZKS Izolator Boguchwała, walczył z biało-zielonymi o awans do III Ligi, zajmując finalnie 2 miejsce. Kamil zmienił po roku klub na Wisłoka Dębica, w której występował przez kolejne 5 sezonów i już w pierwszym wywalczył awans z IV do III Ligi. Na boiskach makroregionu zawodnik spędził ponad 9 000 minut, strzelając 14 bramek i 11 krotnie asystując. W sezonie 2020/2021 Kamil sięgnął wraz z dębicką Wisłoką po Puchar Polski Podkarpackiego ZPN..

Kamil Rębisz od 1 lipca zwiąże się z MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczowa 2-letnim kontraktem.

- Kamilu, życzymy samych wspaniałych chwil w nowym wyzwaniu. Dużo zdrowia, aby kontuzje omijały Cię w drodze do kolejnych sukcesów. Wnieś jeszcze większą radość do gry drużyny i niech uśmiechy Niebiesko-Biało-Niebieskiej Rodziny trwają ciągle. - napisał na Facebooku klub z Lubaczowa

Komentarze   

D.
+10 # D. 2023-06-21 10:14
Widać Pogoń mądrze zaczyna budować drużynę. Fajnie byłoby zobaczyć jakąś poważną piłkę w Lubaczowie na poziomie 3 czy nawet 2 ligi chociaż 2 liga to pewnie na tą chwilę sfera wysokich marzeń. Chociaż kto wie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.