Pogoń-Sokół Lubaczów ma nowego piłkarza. To były zawodnik KS Wiązownica

Michał Sitek fot. MKS HML Pogoń-Sokół LubaczówMichał Sitek fot. MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów

Do zespołu drużyny z Lubaczowa dołącze Michał Sitek, który ostatnio występował na boiskach III ligii - w klubie KS Wiązownica.

Michał Sitek to 21-letni wychowanek Resovii Rzeszów, w której występował od najmłodszych lat. Od sezonu 2019 piłkarz został przesunięty do drugiej drużyny rzeszowskiej „Reski”. W 2021 roku Michał został zawodnikiem KS Wiązownica, z którą występował na boiskach III Ligi. Nasz nowy piłkarz to zawodnik defensywny, występuje na pozycji środkowego obrońcy. Piłkarz w rundzie jesiennej wystąpił w 16 spotkaniach, 10 razy wychodząc w pierwszej jedenastce, spędzając na boiskach III Ligi 865 minut. W tym czasie zawodnik zanotował 1 gola - w 3 kolejce oraz 5-krotnie upominany był przez arbitrów żółtą kartką, raz kończąc spotkanie przed czasem otrzymując drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Michał Sitek do MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczowa przenosi się na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

- Michał, życzymy dużo zdrowia i pomyślności, sukcesów z lubaczowskim klubem i szybkiej aklimatyzacji w Niebiesko-Biało-Niebieskiej Rodzinie 💙🤍💙 Witamy! - napisał na Facebooku klub z Lubaczowa

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.