I Bieg Wielkoocki i Nordic Walking - ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy do I Biegu Wielkoockiego i Nordic Walking. Zawody odbędą się 23 kwietnia 2023 r. (niedziela). Start i meta biegu znajdować się będą przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Oczach. Zawodnicy rozpoczną zawody o godz. 10:30 - 10:40.

To pierwsze tak duże zawody biegowe organizowane na terenie naszej gminy. Mamy nadzieję, że impreza spotka się z dużym zainteresowaniem i w przyszłości będziemy mogli wyznaczyć dłuższe trasy. Na chwilę obecną dla biegaczy mamy 10 km trasę biegnącą ulicami Wielkich Oczu i drogami leśnymi. Została ona tak wyznaczona, by po drodze można było zobaczyć zabytki architektoniczne i inne ciekawe turystycznie miejsca. Trasa Nordic Walking jest nieco krótsza - wynosi 6,5 km. Zapraszamy wszystkich do udziału. Zapisać się można na stronie www.dostartu.pl do 16 kwietnia.  -mówi Wójt Gminy Wielkie Oczy – Albert Hawrylak.

Zapisy: https://dostartu.pl/wielkoocki-bieg-i-nordic-walking-v8753

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronach: wielkieoczy.info.pl, dostartu.pl 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.