Sukcesy kickboxerów z Cieszanowa na turnieju w Przeworsku

W sobotę w Przeworsku odbyła się pierwsze edycja turnieju Kickboxingu Carpathian CUP. Sukcesy osiągnęli zawodnicy reprezentujący Fight Academy Cieszanów.

W dniu 28.01.2023 odbył się pierwszy turniej Kickboxingu Carpathian CUP w Przeworsku, który zgromadził łącznie nieco ponad 70 zawodników.

Fight Academy Cieszanów którego trenerem, a zarazem zawodnikiem jest Katarzyna Świzdor, powołał na te zawody sześć osób w składzie: Konrad Świstak, Karol Mazurek, Jakub Sydor, Paweł Lisowski, Paweł Żuk.

Turniej odbywał się w formule kick-light. Zawodnicy odnieśli spory sukces. W swoich kategoriach wagowych Katarzyna Świzdor zajęła pierwsze miejsce, Paweł Żuk drugie, a Konrad Świastak trzecie.

- Były to ich pierwsze zawody, do których podeszli bardzo poważnie. Zdobyli cenne doświadczenie, które jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dyscyplinie jaką jest kickboxing. - podsumowuje trener Fight Academy Klub Katarzyna Świzdor

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.