Spotkanie opłatkowe piłkarskich działaczy. Podsumowano rok i wręczono czeki [ZDJĘCIA]

fot. Ł. Pado/Podkarpacki ZPNfot. Ł. Pado/Podkarpacki ZPN

Działacze, piłkarze, trenerzy, a także Zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej podsumowali 2022 rok. Podczas spotkania, które odbyło się w Jarosławiu kluby z powiatu lubaczowskiego otrzymały czeki na kwotę 5 tysięcy złotych.

Tradycyjnie już w Jarosławiu odbyło się coroczne „Spotkanie Opłatkowe”, w którym wzięli udział przedstawiciele zrzeszonych w nim klubów: działacze, piłkarze, trenerzy, a także Zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej z prezesem Mieczysławem Golbą i wiceprezesem Józefem Ozimkiem na czele oraz zaproszeni goście. Wśród gości specjalnych pojawili się m.in. lokalni samorządowcy, a także Minister Anna Schmidt, Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, Anna Huk, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego i Sekretarz Stanu Ministerstwa Sprawiedliwości Marcin Warchoł.

- Spotkanie otworzył prezes OZPN Jarosław Józef Ozimek wraz z wiceprezesem Marcinem Królem. Prezes OZPN w pierwszych słowach przywitał przybyłych gości: samorządowców, działaczy, piłkarzy, trenerów, sędziów i sponsorów i wyraził uznanie dla wszystkich klubów zrzeszonych w jarosławskiej organizacji. Następnie podsumował też w kilku zdaniach kończący się rok. Poinformował m.in., że do rozgrywek prowadzonych w sezonie 2022/23 przez nowopowstały (w miejsce OZPN Jarosław) podokręg Jarosław przystąpiło 309 drużyn piłkarskich, w tym aż 120 seniorskich, z czego 26 drużyn przystąpiło do rozgrywek Pucharu Polski. - relacjonuje Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

Podczas spotkania wręczono także pamiątkowe podziękowania minister Annie Schmidt, poseł Teresie Pamule oraz wicemarszałek Annie Huk. Wyróżnieni zostali także wójtowie gmin, których kluby występują w rozgrywkach prowadzonych przez OZPN Jarosław. Z powiatu lubaczowskiego statuetki otrzymali: wójt gminy Stary Dzików Tomasz Jabłoński, zastępca burmistrza Lubaczowa Waldemar Zubrzycki oraz zastępca burmistrza Narola Arkadiusz Mroczka.

Ponadto blisko 30 klubów występujących w rozgrywkach podokręgu Jarosław i OZPN Jarosław otrzymało po 5 tysięcy złotych z Funduszu Sprawiedliwości, które przekazał im osobiście Sekretarz Stanu z Ministerstwa Marcin Warchoł. W powiecie lubaczowskim dofinansowania otrzymało 9 zespołów: LKS Start Lisie Jamy, LKS Huragan Basznia Dolna, LKS Zryw Młodów, MKS Pogoń-Sokół Lubaczów, KS Victoria Stary Dzików, LKS Czerwoni Cewków, LKS Gwiazda Wielkie Oczy, LKS Unia Łukawiec oraz KS Zdrój Horyniec-Zdrój.

O dofinansowanie z tego funduszu starało się łącznie ok 150 klubów sportowych z województwa Podkarpackiego.

Po części oficjalnej odbyło się tradycyjne dzielenie się opłatkiem, śpiewano kolędy, a Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba otrzymał kwiaty z okazji zbliżających się imienin.

Zdjęcia: Ł. Pado/Podkarpacki ZPN

Komentarze   

Po co?
+2 # Po co? 2023-01-02 17:30
Najważniejsze, że wczoraj Ukraińcy jak i cały świat świętowali 114 rocznicę urodzin Bandery.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.