Ograniczony budżet? Kup używany agregat prądotwórczy

Dbając o bezpieczeństwo energetyczne przedsiębiorstwa, kierownictwo musi zwracać szczególną uwagę na stan techniczny centralnych sieci przesyłowych energii oraz kondycję rezerwowych agregatów prądotwórczych, które w razie potrzeby przejmą obciążenie energetyczne.

Oczywiście, jest ono różne w zależności od rodzaju i charakteru prowadzonej działalności. Kluczem jest więc taki dobór urządzeń, by napięcia wystarczyło właśnie wtedy, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Wiedza i doświadczenie pracowników Enerii pozwala zaprojektować wydajne systemy produkcji energii, zarówno w ramach układów kogeneracyjnych, jak i niezawodnych silników diesla CAT. Urządzenia te cieszą się świetnymi opiniami. Nic dziwnego, należą one bowiem do liderów niezawodności i skuteczności. CAT specjalizuje się w budowie najlepszych agregatów prądotwórczych, które napędzają w tej chwili wiele instalacji energetycznych w Polsce. Niepodważalna jakość pozwala ze spokojem spojrzeć także w kierunku używanych agregatów prądotwórczych. Odpowiedni, regularny serwis sprawia, że są to pełnoprawne urządzenia, które mogą z powodzeniem działać w systemie rezerwowym, jak i pełnić funkcję pełnoprawnego zasilania, na przykład w przypadku zewnętrznych realizacji.

Jakość i niezawodność to podstawa zaufania w energetyce

Najważniejszym elementem oferty używanych agregatów prądotwórczych CAT Enerii jest ich najwyższa jakość. Inżynierowie od samego początku dokładają wszelkich starań, by urządzenia wychodzące z fabryk odznaczały się najwyższym stopniem precyzji wykonania, niezawodnością i solidnością konstrukcji. Dzięki tym parametrom udaje się uzyskać także maksymalną żywotność układów napędowych. Niezwykle istotnym czynnikiem w przypadku używanych agregatów prądotwórczych Diesel jest także regularny serwis i dokonywanie na czas niezbędnych wymian zużytych podzespołów. Silniki CAT, jak każde zawierają w sobie elementy, które w trakcie normalnej pracy ulegają zwyczajnemu zużyciu. Specjalistyczny serwis Enerii, dzięki regularnie przeprowadzanym przeglądom wyłapuje je i wymienia, przedłużając w ten sposób pracę całego układu. Urządzenia przygotowywane do odsprzedaży przechodzą gruntowne przeglądy i niezbędne wymiany, dzięki czemu w nienagannym stanie mogą potem znajdować nowych klientów. Cena takiego urządzenia, ze względu na przepracowane godziny jest niższa, ale kompromis ten nie odbywa się kosztem jakości i żywotności.

 Atrakcyjne finansowanie

Eneria elastycznie podchodzi do kwestii finansowania układów prądotwórczych. Zakup zarówno nowych, jak i używanych agregatów CAT Diesel odbywa się na preferencyjnych, indywidualnie ustalanych warunkach. Dzięki konkretnemu podejściu do każdego klienta zawsze można znaleźć rozwiązanie finansowe, które będzie najodpowiedniejsze. Będzie to zarówno zakup nowych lub używanych agregatów prądotwórczych, jak i ich wynajem na konkretne realizacje. Więcej o agregatach prądotwórczych CAT diesel można przeczytać na stronach internetowych Enerii. To wyłączny dystrybutor silników tego producenta w Polsce.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.